Xbox 9. nesil kol için şarjlı pil mi normal pil mi daha iyi olur?

Hasan Erikli

Hectopat
Yer
İzmir Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
INTEL i3-12100F 4.3GHz 4/8 Çekirdek İşlemci

ASUS PRIME H610M-E DDR4 Anakart

PALIT RTX 3060 Dual 12GB Ekran kartı

Adata XPG Gammix D30 16 GB (2x8) 3200 MHz

SHARKOON SHP650V2 650W 80+ EU Güç kaynağı

ADATA LEGEND 710 512GB M.2 2400-1000MB/s SSD
Meslek
Öğrenci
Şu an elimde energizer pillerim var ve bunları kullanıyorum uzun vadeli olarak Duracell şarjlı pil almayı düşünüyorum fakat pahalı gibi 2 pil 150 lira civarlarında ve yanına pil şarj aleti de gerekli ayrıca. Önerilerinizi linklerle paylaşırsanız sevinirim iyi sosyaller.

Xbox'ın kendi şarj edilebilir pilleri vardı onları kullanabilirsin ben Xbox One kullanırken kulaklıkta takıyordum gamepad üzerinden ve piller bitip bitip duruyordu. Şarjlı pil alacaktım sonra konsolu çok kullanmayınca almadım.

Aşağıdaki gibi bir kombo işinizi görecektir. Ben Duracell Cef14 ve 2 çift 2500MAH pillerinden kullanıyorum inanılmaz rahatım.

Bende Duracell'in şarjını aldım. 2 pil onda vardı 4 pilde teknosadan 2100 mah varta marka pillerden aldım. 2 pili kullanırken 4 pil hazırda bekliyor bu şekilde konforlu bir kullanım yapabiliyorum. Sen 4 değilde ayrıca 2 pil alsan yine yeter.

Xbox'ın kendi şarj edilebilir pilleri vardı onları kullanabilirsin ben Xbox One kullanırken kulaklıkta takıyordum gamepad üzerinden ve piller bitip bitip duruyordu. Şarjlı pil alacaktım sonra konsolu çok kullanmayınca almadım.

Çok pahalı dediğiniz kendi orijinal pili.

Aşağıdaki gibi bir kombo işinizi görecektir. Ben Duracell cef14 ve 2 çift 2500MAH pillerinden kullanıyorum inanılmaz rahatım.

Şarj aleti olarak bu idare ediyor mu sizde kullanıyor musunuz? Ve ayrıca pil olarak 2 tane pil taksak şarj ediyor mu çünkü 2 tane Duracell pil almayı düşünüyorum daha dayanıklı olacağını düşündüğüm için.

Şu an elimde energizer pillerim var ve bunları kullanıyorum uzun vadeli olarak Duracell şarjlı pil almayı düşünüyorum fakat pahalı gibi 2 pil 150 lira civarlarında ve yanına pil şarj aleti de gerekli ayrıca. Önerilerinizi linklerle paylaşırsanız sevinirim iyi sosyaller.

Ya önemli bir fark yok bence. Sadece dandik pilin ömrü az oluyor.

Çok pahalı dediğiniz kendi orijinal pili.

Şarj aleti olarak bu idare ediyor mu sizde kullanıyor musunuz? Ve ayrıca pil olarak 2 tane pil taksak şarj ediyor mu çünkü 2 tane Duracell pil almayı düşünüyorum daha dayanıklı olacağını düşündüğüm için.
Attığım model Duracell'i aratmaz. Ben CEF14 kullanıyorum şarj istasyonu olarak ama şuan o paraları hak edeceğini düşünmediğim için GP tavsiye ettim. Ayrıca attığım piller gerçekten kaliteli ürünler.

Duracell belli bir yıl garanti veriyor ondan dolayı Duracell düşünüyordum.

Ömürden kastım bayağı bakkal pili yani. Zamanında kuzenin kolu için takmıştık sıkıntısız çalışmıştı sadece hızlı bitiyordu.
Yani demek istediğim şarj edilebilir pil alsan şarj cihazı da alman gerekecek. Bence biraz kaliteli çoklu pil al gitsin. Şarj olması çok mühim değil.

Ömürden kastım bayağı bakkal pili yani. Zamanında kuzenin kolu için takmıştık sıkıntısız çalışmıştı sadece hızlı bitiyordu.
Yani demek istediğim şarj edilebilir pil alsan şarj cihazı da alman gerekecek. Bence biraz kaliteli çoklu pil al gitsin. Şarj olması çok mühim değil.

Doğru diyorsun hocam Duracell toplu pil alabilirim belki.

Geri
Yukarı