Xbox 9. Nesil Wireless Controller Titreşim Kontrolcüden Gelen Sesten Dolayı İade Edilmeli mi?

Dinozoflar

Hectopat
Selam arkadaşlar, Nethouse'un kendi sitesi üzerinden https://www.hepsiburada.com/microso...iye-garantili-p-HBV00000XWRM8?magaza=Nethouse linkte gördüğünüz kontrolcüyü aldım. Şu an Nethouse'un sitesi bakımda olduğu için siteden aldığım kontrolcünün linkini paylaşamıyorum fakat bu kontrolcü olsa gerek. Her şey gayet güzel, cihazın dışarıdan görünümünde herhangi bir sorun yok. Seri numarasını da Microsoft hesabıma kaydettirdim, yani kol orijinal orada bir sıkıntı yok, zaten Nethouse yetkili satıcı diye biliyorum. Neyse sorunlara geleyim, iki sorun fark ettim kolda;

Asıl sorun bu. Kontrolcü oyunlarda titrerken, resmen içindeki bütün titreşim mekanizmasının yaptığı sesi duyuyorum. Yani ben sadece titreşimi almam gerekirken, kolun içinden ses geliyor resmen bir çark dönüyor içinde, elimdeyken bile rahatça duyabiliyorum. Ve evet elimdeyken bile duyabildiğim için rahatsız ediyor. Sizce bunun için geri yollamalı mıyım kolu? Çünkü daha yeni aldım aslında garantisi hala geçerli fakat çalıştığım için bu süreçlerle uğraşacak fazla vaktim yok.

Önerileriniz ve görüşleriniz için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 senedir kullanıyorum ama bahsettiğin kadar yoğun bir ses duymadım titreşim sırasında, hafif bir oynama oluyor ama dert etmeyecek kadar az, bence gönderebilirsin sonuçta yeni gelmiş eline.

2 senedir kullanıyorum ama bahsettiğin kadar yoğun bir ses duymadım titreşim sırasında, hafif bir oynama oluyor ama dert etmeyecek kadar az, bence gönderebilirsin sonuçta yeni gelmiş eline.
İşte iade veya değişim prosedürleriyle uğraşmak istemedim. Bir de abartılmayacak kadar olsa da herkes titrerken bir ses duyduğunu söylüyor, acaba sadece ben mi abartıyorum :D

Evet kumandadan bir titreşim sesi gelmesi normal fakat rahatsız edecek düzeyde olmaması lazım. Eğer başka hiçbir şekilde bir sıkıntısı yoksa dert edilecek bir durum olmadığını düşünüyorum. Belki psikolojik olarak siz takılmış olabilirsiniz. Cidden rahatsız edici bir düzeydeyse tabi iade veya değişim sağlayabilirsiniz.

Geri
Yukarı