Xbox açılmıyor

Nell_4

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS PRİME B650M-K 5600 mhz İşlemci AMD Ryzen 5 7500F 6-Core Processor, 3701 Mhz, 6 Çekirdek 32gb 5200 mhz ram twinmos 2tb ssd 7500/mb yazma 6800/mb okuma RTX 4070 SUPER 12 GB 192 bit
Ben Windows 11'in bazı sıkıntıları olduğu için onu almak istemedim ve bilgisayarcıya Windows 10 yüklemesini söyledim. Anlaşılan korsan yüklemiş ve Xbox'a girmeye açlışınca Update hatası veriyor. Bunu nasıl düzeltebilirim? Bütün oyunları tekrar yüklemek istemiyorum.

Ben Windows 11'in bazı sıkıntıları olduğu için onu almak istemedim ve bilgisayarcıya Windows 10 yüklemesini söyledim. Anlaşılan korsan yüklemiş ve Xbox'a girmeye açlışınca Update hatası veriyor. Bunu nasıl düzeltebilirim? Bütün oyunları tekrar yüklemek istemiyorum.

Keşke vermeseydiniz. 15 dakikalık işlem için 200 TL alıyorlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu işlemden sonra %90 düzelir.

Hatanın ekran görüntüsünü atabilir misin? Daha doğru bir çözüm önerisi sunabiliriz.

Kafandan bir çözüm önerisi yapacak olursak, Microsoft Store'i açın ve oradan uygulamayı güncellemeyi veya silip tekrar yüklemeyi deneyin.

Geri
Yukarı