Xbox Game Pass 1 aydan fazla üyelik nasıl alınır?

EASUN

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar en basit şekilde anlatayım, Game Pass'e zam gelmeden üyelik almak istiyorum, ama sitede 1 aylık üyelik var diye biliyorum. En az 2 - 3 aylık nasıl alabilirim zam gelmeden? Detaylı şekilde anlatırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Birden fazla alacaksın, bir ara 3 aylığı 70 TL idi. Yalnız yeni hesap açacaksanız, internette kodlar satılıyor, onlarla başlarsanız maliyet daha az olacaktır.

Arkadaşlar en basit şekilde anlatayım, Game Pass'e zam gelmeden üyelik almak istiyorum, ama sitede 1 aylık üyelik var diye biliyorum. En az 2 - 3 aylık nasıl alabilirim zam gelmeden? Detaylı şekilde anlatırsanız sevinirim.

Şimdi ilk önce Xbox Live Gold sayfasına geliyorsun. Sonra 1 aylık gözüken yerde planı değiştir deyip 3 ay yapıyorsun. Ardından satın aldıktan sonra abonelikler sayfasından otomatik yenilemeyi kapatıyorsun. Ama kapattığından emin ol. Daha sonra Game Pass sayfasından 45 TL'ye bir tane Ultimate üyelik alıyorsun. Abonelikler sayfasına geldiğinde ikisinin birleşip 4 aylık Game Pass üyelik olduğunu göreceksin. İşlem bu kadar. Ayrıca Nays üzerinden alırsan %20 cashback var haberin olsun.

Xbox live gold 3 aylık satılıyor, 3 aylık paketlerden alıp en son ultimate almanız lazım. Maksimum 12 aylık alabiliyorsunuz.

Hâli hazırda gamepass ultimate üyeliğiniz yoksa 3 yıla kadar yapabiliyorsunuz. Yukarıdaki linkin sonunda yeni yöntemi atmışlardı

Konuma bakabilirsin. Daha fazla istersen ilk konu üzerine aşağıdaki işlemi yap;

Konuma bakabilirsin. Daha fazla istersen ilk konu üzerine aşağıdaki işlemi yap;
b

Bulunan Game Pass üyeliğimi iptal etmem gerekiyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı