Xbox Game Pass 1 aydan fazla üyelik nasıl alınır?

EASUN

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar en basit şekilde anlatayım, Game Pass'e zam gelmeden üyelik almak istiyorum, ama sitede 1 aylık üyelik var diye biliyorum. En az 2 - 3 aylık nasıl alabilirim zam gelmeden? Detaylı şekilde anlatırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi ilk önce Xbox Live Gold sayfasına geliyorsun. Sonra 1 aylık gözüken yerde planı değiştir deyip 3 ay yapıyorsun. Ardından satın aldıktan sonra abonelikler sayfasından otomatik yenilemeyi kapatıyorsun. Ama kapattığından emin ol. Daha sonra Game Pass sayfasından 45 TL'ye bir tane Ultimate üyelik alıyorsun. Abonelikler sayfasına geldiğinde ikisinin birleşip 4 aylık Game Pass üyelik olduğunu göreceksin. İşlem bu kadar. Ayrıca Nays üzerinden alırsan %20 cashback var haberin olsun.

Peki 2 kez 3 aylık Live Gold alsak ve sonra Game Pass üzerinden 1 tane Ultimate alsak 7 aylık Ultimate olur mu? Ona göre alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Berkay Kiraz Bu fixlenmemiş miydi?
Bu farklı bir durum. Bu düzeltildi.

Peki 2 kez 3 aylık Live Gold alsak ve sonra Game Pass üzerinden 1 tane Ultimate alsak 7 aylık Ultimate olur mu? Ona göre alacağım.
Olur.

Evet, öyle biliyorum. Normalde ben de 13 aylık diye yazılan haberden bakıp 4 ay için uyarlamıştım. 7 ay da yapılıyor diye görmüştüm bir yerde ama dediğim gibi otomatik yenilemeyi kapatmalısınız. 2 kere alıp üzerine Ultimate ile 7 ay yapabilirsin.

Geri
Yukarı