Çözüldü Xbox Game Pass indirme iptal edilmiyor

• Konuyu başlatan Rhee
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 3B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Rhee

Hectopat
Xbox Game Pass'den oyun indiriyordum vazgeçip iptal edeyim dedim, iptal ediliyor da kaldı sorunu nasıl çözebilirim?

1680545668336.png

Çözüm
Ben Forza indirip iptal etmiştim. İptal edince silmemişti ve klasörden silemiyordun çünkü yetki istiyordu. Bir baktım disk dolmuş format attım 👍

Bu arada senin sorununun da tek çözümü format gibi. İster uygulamayı 100 kere sil yükle düzelmiyordu bende.
Başka bir konunun cevabı ancak lockhunter ile bu işlemi yapabilirdiniz.
Maalesef ki bu kadim Xbox uygulamasının bir sorunudur. Ben bir şey indirirken bir şey iptal etmiyorum.

Maalesef.

İptal etmeyi geçtim, yüklenmiyorda.

Ben Forza indirip iptal etmiştim. İptal edince silmemişti ve klasörden silemiyordun çünkü yetki istiyordu. Bir baktım disk dolmuş format attım 👍

Bu arada senin sorununun da tek çözümü format gibi. İster uygulamayı 100 kere sil yükle düzelmiyordu bende.

Başka bir konunun cevabı ancak lockhunter ile bu işlemi yapabilirdiniz.

Çözüm

Ben dosyaları açtım ama kuyrukta kalan oyunun dosyaları orada da yok

Ben sorunu çözdüm lockhunter ile kalıntı dosyaları sildim ve düzeldi.

Teşekkürler hocam istemeden de olsa sorunu çözdünüz.

İstemeden yardımcı olmuşum ne mutlu.:D

Yeni konular

Geri
Yukarı