Xbox Game Pass Kodu Kullanılamıyor

Nar Ekşisi

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Thermaltake S200 TG 550W 80+ ATX Mid Tower Kasa
GIGABYTE H610M K DDR4 3200MHz Soket 1700 mATX Anakart
Intel Core i3 13100F
GIGABYTE GeForce RTX 4060 Ti EAGLE OC 8GB
GoodRam 16GB IRDM PRO 3600MHz CL18 DDR4 Siyah Single Kit Ram
GoodRam 1TB PX600 Gen4x4 M.2 NVMe SSD
Meslek
+
Merhaba ben Discord hesabımdaki hediye Nitro'yu kullanmak istemiştim ve yeni bir Xbox hesabı kurdum. Eski hesapta Xbox kodu kullandığım için o hesapta daha fazla kod kullanamadığımı biliyordum. Yeni hesapta kod kısmına kodu girdiğimde bana şu uyarıyı verdi "Kodunuzla birlikte gönderilen yönergeleri kontrol edin. Kodu farklı bir web sayfasında veya cihazda kullanmanız gerekebilir veya kodu kullanmak için uygun olmayabilirsiniz." bu sorunu önceden de yaşamıştım ve yeni hesap açınca düzelmişti ama bu sefer olmadı. Yardımcı olabilecek var mı?

Merhaba ben Discord hesabımdaki hediye Nitro'yu kullanmak istemiştim ve yeni bir Xbox hesabı kurdum. Eski hesapta Xbox kodu kullandığım için o hesapta daha fazla kod kullanamadığımı biliyordum. Yeni hesapta kod kısmına kodu girdiğimde bana şu uyarıyı verdi "kodunuzla birlikte gönderilen yönergeleri kontrol edin. Kodu farklı bir web sayfasında veya cihazda kullanmanız gerekebilir veya kodu kullanmak için uygun olmayabilirsiniz." bu sorunu önceden de yaşamıştım ve yeni hesap açınca düzelmişti ama bu sefer olmadı. Yardımcı olabilecek var mı?

Hocam Google'dan VPN'le Almanya'ya bağlanıp sıfırdan bir hesap açın aynı şekilde VPN'le birlikte Google'da o kodu girin. Bende de aynısı olmuştu bu şekilde düzelttim umarım işe yarar.

Denedim ama olmadı bu kod önceden kullanılmış dedi. Almanya dışında bir yere bağlandım alakası var mıdır sizce.

Yeni konular

Geri
Yukarı