Çözüldü Xbox Game Pass mobil ve bilgisayar aynı anda oynayabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ISekizI

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Başlıktan anlaşılacağı üzere Xbox Game Pass hakkında bazı sorularım var. İlk sorum, telefondan oyun oynamak için sanırım Ultimate satın alınması gerekiyor fakat hangi oyunlar destekliyor bunu bulamadım. Diğer sorum ise arkadaşımla Minecraft oynamak istiyorum ancak arkadaşımda şu an bilgisayar yok. Minecraft çarpaz platform destekliyor diye gördüm ancak şunu anlamadım, ben bilgisayardan oyuna girsem ve arkadaşımda telefondan girse aynı oyuna katılabilir miyiz? Arkadaşım Ultimate satın alması gerekiyor ancak benim Ultimate almam gerekiyor mu? Normal Game Pass almam yeterli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Telefon için xCloud desteği var. Bunun için de Konsol, PC ve xCloud desteği için Game Pass Ultimate alabilirsiniz. Minecraft içinde PE Edition ve Windows 10 Edition gibi sürümler Online oynayabilir.
Telefon için xCloud desteği var. Bunun için de Konsol, PC ve xCloud desteği için Game Pass Ultimate alabilirsiniz. Minecraft içinde PE Edition ve Windows 10 Edition gibi sürümler Online oynayabilir.

Çözüm
XCloud Türkiye'de kullanılıyor mu? Henüz Türkiye'de yok diye biliyorum. Ultimate satın alındığı zaman başka bir işleme gerek kalmadan telefondan direkt oynanabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdilik VPN ile kullanmak mümkün.

Telefon için de VPN olması gerekir.

Yeni konular

Geri
Yukarı