Xbox gamepad alınır mı?

Darkwebir

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bende Logitech F710 var ve 1 yıldır kullanıyorum. Sağlam kalitede iyi ama ergonomik olarak çok kötü. Acaba Xbox gamepad alsam mı dedim. 9. nesil olandan, 2000 TL. Hem bilgisayarla uyumlu ama gereksiz harcama mı bilemedim. Hiç kullanmadım Xbox gamepad. Hoş da duruyor doğrusu. Beyaz olanı düşündüm. Kullanan varsa veya fikri olan bilgi almak isterim.

710’da 310’da vasatın altı kollar. Oyunlarınızı genel olarak kol ile oynuyorsaniz ve sizin icin buyuk bir bütçe degilse alinir. Yoksa da alti ustu bir kol icin zorlamaniza gerek yok.

Kullanıyorum DS4'e ve bir önceki modeline göre daha güzel. Belki daha ucuz muadili vardır yurt dışı falan düşünürseniz ama ben çok memnunum.

Arkadaşlar, bende Logitech F710 var ve 1 yıldır kullanıyorum. Sağlam kalitede iyi ama ergonomik olarak çok kötü. Acaba Xbox gamepad alsam mı dedim. 9. nesil olandan, 2000 TL. Hem bilgisayarla uyumlu ama gereksiz harcama mı bilemedim. Hiç kullanmadım Xbox gamepad. Hoş da duruyor doğrusu. Beyaz olanı düşündüm. Kullanan varsa veya fikri olan bilgi almak isterim.

Hocam ben kullanıyorum ve kesinlikle çok F/P ürünüdür. Zaten PC üzerinden oyun oynamak için genelde hep Xbox gamepad tercih ediliyor çünkü hem kullanımı rahat, ergonomik ve ele çok iyi oturuyor.

Geri
Yukarı