Xbox gamepad garanti süresi düzeltme

Probhett

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar,

Birkac gun once Hepsiburada uzerinden 9. nesil Xbox gamepad satin aldim. Urunde iki yil garanti olarak yaziyordu, ithalatci garanti yazmiyordu. Microsoft'a cihazi kaydettirince garantisi 4 ay sonra bitiyor olarak gorunuyor. Urunun yorumlarinda ve sorularda garanti belgesini gonderince Microsoft garanti suresini duzenliyormus. Daha once boyle bir şey yasayan var mi veya nasıl yapabilirim bunu?
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce 8.nesil kol için bir görüşmem olmuştu. Bana kollarda bir yıl garanti olduğunu söylemişlerdi. Satıcı 2 yıl dediyse de bunu onların çözmesi gerektiğini söylemişlerdi. Yine de görüşebilirsiniz.

Direkt Hepsiburada'dan mı aldınız yoksa başka bir satıcıdan mı? Size ikinci el bir ürün satılmıştır belki.

Hepsiburada uzerinden satis yapan bir saticidan aldim urunu. Kutudan cikartinca inceledim ikinci ele benzemiyordu ürün. Peki ikinci el ürün sattiysa bunu siteden vs anlayabilmem mumkun mu yani Microsoft'un sitesinde ornegin gorebilir miyim?

Daha önce 8.nesil kol için bir görüşmem olmuştu. Bana kollarda bir yıl garanti olduğunu söylemişlerdi. Satıcı 2 yıl dediyse de bunu onların çözmesi gerektiğini söylemişlerdi. Yine de görüşebilirsiniz.

Gorusmeyi nasıl saglamistiniz, mail atmaya calisayim ama herhangi bir iletisim yolu bulamadim, arama talebi olusturabiliyormusum sanirim gun icerisinde onu deneyecegim. Bir de garanti konusunu cozume kavusturdular mi sizinkinde?

Benimkinin garantisi bitmişti. Buradan ulaşmayı deneyebilirsiniz.

Microsoft müşteri hizmetleri düzeltiyor. Tabii ki distribütör garantili ise.

Musteri hizmetlerini aradim duzelttiler garantiyi. Cihazlarin hangi bolge icin uretildigine gore tanimlayacaklari garanti suresi degisiyormus, ornegin arap ulkeleri icinse 1 yil, amerika icinse 3 ay gibi. 1 yil garanti yaptilar, fatura ibraz edersen 2 yil garantiden faydalanabilirsin dediler.

Musteri hizmetlerini aradim duzelttiler garantiyi. Cihazlarin hangi bolge icin uretildigine gore tanimlayacaklari garanti suresi degisiyormus, ornegin arap ulkeleri icinse 1 yil, amerika icinse 3 ay gibi. 1 yil garanti yaptilar, fatura ibraz edersen 2 yil garantiden faydalanabilirsin dediler.
Konuyu hortlatmis olacagiz ama nasil ulastiniz kendilerine? Ne siteden BIZE ULASIN kismindan ulasabiliyorum onlara, ne de internette buldugum telefondan. Xbox icin teknik destek diyince Microsoftu aradiginiz icin tesekkurler, gorusmek uzere diyip kapatiyor. :D Butun konulari okuyorum tek tek ama ulasamadim bir turlu kendilerine. Tesekkurler.

Kaç gün içinde düzelttiler garanti süresini? benim 3 gün oldu halen değişmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı