Xbox kolu için Duracell optimum AA alkalin pil (6 adet) vs Duracell alkalin AA kalem pil (12/6 adet)

yigitreiss

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu iki pil arasında kaldım. Sizce hangisi daha uzun götürür adet bakımından falan bakarsak? Xbox kolunda kullanılacak.

Arkadaşlar bu iki pil arasında kaldım. Sizce hangisi daha uzun götürür adet bakımından falan bakarsak? Xbox kolunda kullanılacak.
Hiçbiri. Kampanya vs. bunları al. Öbür türlü genel olarak bakıldığında cebinden daha çok para çıkar. Tek sefer ücret öde. Ömürlük çözmüş olursun. Ben ve birçok arkadaşım kullanıyoruz.

Hiçbiri. Kampanya vs. bunları al. Öbür türlü genel olarak bakıldığında cebinden daha çok para çıkar. Tek sefer ücret öde. Ömürlük çözmüş olursun. Ben ve birçok arkadaşım kullanıyoruz.

Ben de bu ürünleri almayı düşünüyorum Duracell dayanmıyor cidden.

tamamdır hocam bakacağım duruma göre 300 lira bütçem var biriktirip bunları alayım o zaman

Son düzenleme:

Hocam bunların voltajı düşük olduğu için hiç performans düşüşü hissettiniz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı