Xbox One S 8. nesil gamepad vs 9. nesil gamepad

Yer
PSU
Arkadaşlar merhaba. Xbox One S için 2. kol düşünüyorum. Biraz piyasaya baktığımda 1.750TL'ye Microsoft Türkiye garantili 8. nesil gamepad, 1.850TL'ye 9. nesil gamepad var ancak 9. nesil olan ithalatçı garantili yani bir sorun dahilinde beni neler bekler bilemiyorum. Sonuca gelirsek Microsoft Türkiye garantili 8. nesil gamepad mi yoksa ithalatçı garantili 9. nesil gamepad mi alırsam mı mantıklı olur? Fazla özellik farkı yok diye biliyorum ancak yorumlarınızı bekliyorum.

Çok yakın zamanda Xbox 9. nesil aldım 2 gün önce geldi.
Ürün tozluydu, vatandan almama rağmen. Garantisi 2 ay önce başlamıştı.
Bana düşündüğümden daha küçük geldi 9. nesil açıkça söylemek gerekirse. 8'in daha büyük olduğunu söylüyorlar. Genel olarak bildiğim tek fark dpad ve share tuşu. Bence hâlâ 8. nesil çatır çatır kullanılır. Garanti de işe yarar. 8. nesil alınabilir ama ürünün 10 yıl önce dizayn edildiğini de aklınızdan çıkarmayın.

İthalatçı firmada, firmanın infiyatifine kalıyor ne tip bir ürün kullanacağı tamir aşamasında. O açıdan, yurt içi garanti daha avantajlı. Aralarında abartılacak bir fark yok onun için, 8 alabilirsiniz. Hem garanti bakımından hem de daha ucuz.

Çok yakın zamanda Xbox 9. nesil aldım 2 gün önce geldi.
Ürün tozluydu, vatandan almama rağmen. Garantisi 2 ay önce başlamıştı.
Bana düşündüğümden daha küçük geldi 9. nesil açıkça söylemek gerekirse. 8'in daha büyük olduğunu söylüyorlar. Genel olarak bildiğim tek fark dpad ve share tuşu. Bence hâlâ 8. nesil çatır çatır kullanılır. Garanti de işe yarar. 8. nesil alınabilir ama ürünün 10 yıl önce dizayn edildiğini de aklınızdan çıkarmayın.

Konuyla alakasız ama çoğu sıfır Xbox gamepadin garantisi daha önceden başlamış gözüküyor sistemde. Microsoft desteğe ulaşıp faturanızı ilettiğinizde garanti süresini düzeltiyorlar.

Ürün kutusu daha önce açılmış mıydı sizce? İçerisinden hediye Xbox Game Pass kodu çıktı mı?

Konu sahibinden özür dilerim, bende Vatan'dan almayı planlıyorum da merak ettim.

Ürün kullanılmış gibi değildi kod çıkmadı. Bence Amazon'dan alın. Çünkü vatan da iade etmek isterseniz uğraşıyorsunuz. Amazon'da aşırı kolay iade. Bence Amazon'dan alın.

Ürün kutusu daha önce açılmış mıydı sizce ? İçerisinden hediye Xbox Game Pass kodu çıktı mı ?

Konu sahibinden özür dilerim, bende Vatan'dan almayı planlıyorum da merak ettim
Şöyle link Microsoft Xbox Controller Carbon Siyah Amazon.com.tr

Ayrıca unutmadan söyleyeyim eğer daha önce hiç Xbox gamepad kullanmadıysanız tuşları biraz sesli. Aktif tuşlara bastığınız bir oyunda geceleri oynuyorsanız insanlar biraz rahatsız olabilir. Ben geceleri oynamadığım için o tok ses rahatlatıyor, hoşuma gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı