Xbox One S düşük performans veriyor

Karan Turan

Femtopat
Daha fazla  
Konsol 6 yıldır bende hiç temizlemedim ve macununu yeniletmedim bunları yaptırırsam bir fark olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Isınma ve ses olarak kesınlıkle fark olur performansda ciddi bir artış olacağını sanmıyorum.
Bence performansta ciddi artış olucak nedeni ise şuan Xbox ciddi oynanmaz halde dün akşam call of duty modern warfare gireyim dedim öylesine oyun yüklenmesi çok uzun sürdü maç başladığında neredeyse harita yüklenmemişti bile karakterin elleri falan görünmezdi mapin yüklenmesi için 2 dakika bekledim anca sonra maç bitti zaten baktım xbox'a sıcakmı diye alev atıyordu hemen kapattım zaten oynayamadım bile eskiden hemen açılıyordu sabit 60fpsdi şuan 30fps gözle görülür farkla hemde

Isınma ve ses olarak kesınlıkle fark olur performansda ciddi bir artış olacağını sanmıyorum.
Birde hatalar alıyorum oyunlarda Xbox çok yavaş zaten

Son düzenleme:
Düşük olsa da cidden yüksek derecelere çıkıyorsa konsol performans kaybı yaşanabilir, dediğiniz CoD sorunu ama bana HDD'sinden geldi gibi. Yaşını doldurmuş olabilir 6 senede.

Düşük olsa da cidden yüksek derecelere çıkıyorsa konsol performans kaybı yaşanabilir, dediğiniz CoD sorunu ama bana HDD'sinden geldi gibi. Yaşını doldurmuş olabilir 6 senede.
Performans düşüşü gözle görülür şekildi ciddi düşüş var

Düşük olsa da cidden yüksek derecelere çıkıyorsa konsol performans kaybı yaşanabilir, dediğiniz CoD sorunu ama bana HDD'sinden geldi gibi. Yaşını doldurmuş olabil
Konsol alev atıyor ve çok ses çıkarıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı