Xbox One S vs PS4

Game Pass diyor millet hala. Yeni Playstation Plus servislerinden haberleri yok galiba.

Hocam iki cihaz arasından düşünmeden PS4 al. Yeni Playstation Plus aboneliğinde harika oyunlar var. Yıllık paket alırsan aylık yaklaşık 38 liraya geliyor.

Daha önce playstation cafeler de ve kiralayarak playstation 4 slim ve pro kullanmıştım gerçekten fark yaratacak sadece god of war oynadım ama şunu söylemem gerek hayatımda oynadığım en iyi oyun GoW dır.
Bunları bir kenara koyup gerçekçi konuşacak olursak, playstation da oyun fiyatlarından ötürü nefes aldırmıyorlar xbox da ise hem gamepass hem de bölgesel fiyatlandırma var, xboxın kolu daha konforlu eline alınca direkt oturuyor, 4k dizi film izleme imkanı var.
Oyuna verecek paran varsa tabii ki playstation derdim ama ülkemizin hâli ortada.
One S'in dengi PS4 Slim. PS4'ün dengi ise One. Game Pass olduğu ve daha yeni olduğu için One S diyorum.
Fat kasa PS4'lerin son CUH'u pek sıkıntılı bir model değil ama yine de ısınma ve fan sesi problemleri mevcut. Ayrıca oyun fiyatlarını da göz önünde bulundurmak lazım, Xbox tarafında Gamepass gibi bir nimet varken PS tarafında PS Plus çok sönük kalıyor.

Ben yine de PS4 alırdım çünkü Uncharted, TLOU, God Of War bunun gibi birçok exc. oyun PS tarafında bulunuyor. Oyuna verebilecek bütçen varsa PS4 öneririm şahsen.
Playstation'un exclusive oyunlarına takıntınız yoksa Game Pass imkanı olduğu için Xbox derim.

Hepinizin yeni PS Plus aboneliklerini araştırmasını öneririm. Game Pass'in en büyük avantajı da ortadan kalktı çünkü. Çoğu Playstation Exclusive oyunu da yeni PS Plus kütüphanesine eklendi. Konularda artık Game Pass överken başka argümanlar sunun çünkü PS tarafında da aylık ortalama 38 - 70 lira vererek aşağıda attığım ve daha bir çok kaliteli AAA oyunları oynamak mümkün.

1662042889710.png

1662043052288.png

Ayrıca bu tavsiyeyi de dinlemenizi öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Game Pass diyor millet hala. Yeni PlayStation Plus servislerinden haberleri yok galiba.

Hocam iki cihaz arasından düşünmeden PS4 al. Yeni PlayStation Plus aboneliğinde harika oyunlar var. Yıllık paket alırsan aylık yaklaşık 38 liraya geliyor.

Hepinizin yeni PS Plus aboneliklerini araştırmasını öneririm. Game Pass'in en büyük avantajı da ortadan kalktı çünkü. Çoğu PlayStation exclusive oyunu da yeni PS Plus kütüphanesine eklendi. Konularda artık Game Pass överken başka argümanlar sunun çünkü PS tarafında da aylık ortalama 38 - 70 lira vererek aşağıda attığım ve daha birçok kaliteli AAA oyunları oynamak mümkün.

Eki Görüntüle 1503474

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

2021 Kasım konusu bu. O zamanlarda PS Plus extra ve Deluxe yoktu.

Game Pass diyor millet hala. Yeni Playstation Plus servislerinden haberleri yok galiba.

Hocam iki cihaz arasından düşünmeden PS4 al. Yeni Playstation Plus aboneliğinde harika oyunlar var. Yıllık paket alırsan aylık yaklaşık 38 liraya geliyor.

Hepinizin yeni PS Plus aboneliklerini araştırmasını öneririm. Game Pass'in en büyük avantajı da ortadan kalktı çünkü. Çoğu Playstation Exclusive oyunu da yeni PS Plus kütüphanesine eklendi. Konularda artık Game Pass överken başka argümanlar sunun çünkü PS tarafında da aylık ortalama 38 - 70 lira vererek aşağıda attığım ve daha bir çok kaliteli AAA oyunları oynamak mümkün.

Eki Görüntüle 1503474

Eki Görüntüle 1503480

Ben mesajımı yazdığım zaman var mıydı bu dediğin?

Geri
Yukarı