Xbox One Ve Xbox 360 Aynı Serverde Oynayabilirmi ?

Sizce en iyi hangisi ?

• PlayStation 4

• Xbox One

• PlayStation 3

• Xbox 360

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

BoraTurk

Hectopat
Merhaba benim bir konsol alma şansım var ve bende Ps3 olduğu için Xbox alayım dedim.
Sorum şu benim arkadaşlarında Xbox 360 var bende almışken yeni nesil olsun diye Xbox One alayım diyorum.
Acaba Gta 5 ve Bf 4 gibi oyunları Xbox One ve Xbox 360 aynı serverda oynayabilir mi ?

Oynayamazlar ise ne önerirsiniz Xbox 360'mı Xbox One'mı ?

Merhaba benim bir konsol alma şansım var ve bende Ps3 olduğu için Xbox alayım dedim.
Sorum şu benim arkadaşlarında Xbox 360 var bende almışken yeni nesil olsun diye Xbox One alayım diyorum.
Acaba Gta 5 ve Bf 4 gibi oyunları Xbox One ve Xbox 360 aynı serverda oynayabilir mi ?

Oynayamazlar ise ne önerirsiniz Xbox 360'mı Xbox One'mı ?
Sadece cross-platform oyunlarda dediğiniz olabilir.

Aynı serverda oynanır mı pek bi fikrim yok ama kesinlikle One al. Ne olursa olsun 360 artık eski bir konsol. Yeni nesil oyunları çalıştırmaz.

Aynı server'da maalesef oynanmaz, aynı şey Ps3 ve Ps4 için de geçerli. Bu arada konu hortlatılmış, tarihine bakmadan yeni konu diye cevap verdim rahatsızlık verdiysek kusura bakmayın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı