Xbox oyun yüklemesi devam etmiyor

Makaleler
40
Daha fazla  
Selam, Xbox uygulamasından Forza Horizon 5 oyununu indiriyordum. Bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra da "resume" tuşuna basmama rağmen devam etmiyor.
Yardımlarınızı bekliyorum. İyi günler :)
32 GB'lık bölüm yüklenmişken iptal etmek istemiyorum :D

1652546545778.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox uygulamasına atıyor.
Kendi sitesinde şöyle bir yazı var.

Game Pass’ten oyun yüklerken cihazınızı yeniden başlatırsanız, Windows için Xbox uygulamasını veya Microsoft Store’u yeniden açtığınızda yükleme durumu görünmeyebilir. Ancak kısmen yüklenmiş oyun muhtemelen hala oradadır.
Yeniden başlatma işleminden sonra oyunu yüklemeye devam etmek için, oyun ayrıntıları sayfasında yüklemeyi yeniden başlatın. Yüklemenin kaldığı yerden devam etmesi gerekir.
Yükleme durumunu denetlemek için Microsoft Store uygulamasını açın, Microsoft hesabınızla oturum açın.

Kendi sitesinde şöyle bir yazı var.

Game Pass'ten oyun yüklerken cihazınızı yeniden başlatırsanız, Windows için Xbox uygulamasını veya Microsoft Store'u yeniden açtığınızda yükleme durumu görünmeyebilir. Ancak kısmen yüklenmiş oyun muhtemelen hala oradadır.
Yeniden başlatma işleminden sonra oyunu yüklemeye devam etmek için, oyun ayrıntıları sayfasında yüklemeyi yeniden başlatın. Yüklemenin kaldığı yerden devam etmesi gerekir.
Yükleme durumunu denetlemek için Microsoft Store uygulamasını açın, Microsoft hesabınızla oturum açın.

Maalesef yine olmasdı.
Xbox uygulamasını güncelleyeyim dedim güncellemesi geldi diye. Uygulama güncellenirken yine durdu :D
Olmaz ise yüklemeyi iptal edip tekrar yükleyeceğim yarın :)

Maalesef yine olmasdı.
Xbox uygulamasını güncelleyeyim dedim güncellemesi geldi diye. Uygulama güncellenirken yine durdu :D
Olmaz ise yüklemeyi iptal edip tekrar yükleyeceğim yarın :)
İndirmeyi başka diske yönlendirip devam ettirenler olmuş hocam. Fakat nasıl yapmışlar bilemiyorum.

:D Durum nedir hocam?

2. hard diski sistem göremediği için yapamadım. Yarın sabah tekrar deneyeceğim :)
@Mortem.dll dediklerinizi denedim. Xbox uygulamasını dahil sildim. Gittim en son çare hard diski sıfırladım ama nafile. Aynı şey devam ediyor. Format atacağım bilgisayara.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı