Microsoft Flight Simulator 2020 yüklemesi devam etmiyor

Joystick almaya değmez mi?
Tabi ki değer. Ayrıca simülasyonlarla uğraşmak istiyorsan Microsoft Flight Sim 2020 ya da FSX'i unut.
Öyle takılı kaldı kaldı bende de bir süre sonra devam etti ama. Bir hevesle indirdim uçağı kaldıramadan geri sildim. Klavyeden oynamak imkansız.
İmkansız değil. Çok basit. Sadece sen kullanmayı bilmiyorsun. Ayrıca Joystick sana kontrolde özgürlük sağlar, bu işi klavye ile de yapabilirsin ama joystick daha da kolay.

Tabi ki değer. Ayrıca simülasyonlarla uğraşmak istiyorsan Microsoft Flight Sim 2020 ya da FSX'i unut.

İmkansız değil. Çok basit. Sadece sen kullanmayı bilmiyorsun. Ayrıca Joystick sana kontrolde özgürlük sağlar, bu işi klavye ile de yapabilirsin ama joystick daha da kolay.
"Microsoft Flight Sim 2020 ya da FSX'i unut." neden?

Onlar oyundan ibarettir. Bir gerçekçiliği yok. (Fizik açısından) Dünya'yı düşünürsen güzel. Sırf manzara izlemek için güzel.

Ben o kadar prof uçmayı düşünmüyorum zaten. Bu hâliyle bile yeterli bir simule benim için. Görüntü kalitesi, manzaralar vs. kişisel olarak daha öncelikli. Merak ettim, gerçekçi olan simulasyonlar hangileri?

Yeni konular

Geri
Yukarı