Xbox PC Game Pass için 4 bin TL kontrolcü önerisi

drpakers

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba,
Oğlum çoğunlukla Xbox PC Game Pass üzerinden Forza 5 oynar. Ona 9. nesil kontrolcü aldım, sorunsuz kullanıyor. Çok uzun zamandan sonra eski günlerin hatırına belki gaza gelip oynarım diye Xbox bahar indirimlerinden Gears of War, Mortal Kombat 11, Halo ve Wolfenstein serilerini aldım. Kendime de kontrolcü alayım ama farklı olsun istedim. Anladığım kadarıyla uyumluluk sorunları olabiliyormuş. Öğlen, hiç uğraşmayım direk 9. nesil alıp geçeyim dedim ama aklım Gulikit'te kaldı :) En iyisi Sosyal'e bir danışayım diyerek vazgeçtim. Uyum sorunlarıyla uğraşmamak adına hangisini tercih etmeliyim? Bütçe 4K diyelim. Bir de Xbox Elite'in farkı nedir?

Sosyal'de araştırdığım ve anladığıma göre sanırım 3 model öne çıkıyor. Günlerdir sepette bekleyen kontrolcüler.

8BitDo Ultimate Bluetooth & 2.4 g

Gulikit KK3 Max RGB. 😍

Microsoft Xbox Controller.

8BitDo'yu öneren çok gördüm. Ben olsam Xbox kontrolcüsü tercih ederdim çünkü hiç uğraşmadan kullanabiliyorsun. Diğerlerinde uğraşıyor musun bilmiyorum ama direkt bağlayıp kullanabiliyorsun Driver'ları direkt zaten Microsoft'un olduğu için.

Merhaba,
Oğlum çoğunlukla Xbox PC Game Pass üzerinden Forza 5 oynar. Ona 9. nesil kontrolcü aldım, sorunsuz kullanıyor. Çok uzun zamandan sonra eski günlerin hatırına belki gaza gelip oynarım diye Xbox bahar indirimlerinden Gears of War, Mortal Kombat 11, Halo ve Wolfenstein serilerini aldım. Kendime de kontrolcü alayım ama farklı olsun istedim. Anladığım kadarıyla uyumluluk sorunları olabiliyormuş. Öğlen, hiç uğraşmayım direk 9. nesil alıp geçeyim dedim ama aklım Gulikit'te kaldı :) En iyisi Sosyal'e bir danışayım diyerek vazgeçtim. Uyum sorunlarıyla uğraşmamak adına hangisini tercih etmeliyim? Bütçe 4K diyelim. Bir de Xbox Elite'in farkı nedir?

Sosyal'de araştırdığım ve anladığıma göre sanırım 3 model öne çıkıyor. Günlerdir sepette bekleyen kontrolcüler.

8BitDo Ultimate Bluetooth & 2.4 g

Gulikit KK3 Max RGB. 😍

Microsoft Xbox Controller.

Yurt dışında tanıdık varsa Elite Series 2 kontrolcüyü alabilirsiniz, yoksa da indirimde Xbox 9.Nesil'i 2200-2300 civarına denk getirmeniz daha mantıklı olur.

8BitDo'yu öneren çok gördüm. Ben olsam Xbox kontrolcüsü tercih ederdim çünkü hiç uğraşmadan kullanabiliyorsun. Diğerlerinde uğraşıyor musun bilmiyorum ama direkt bağlayıp kullanabiliyorsun Driver'ları direkt zaten Microsoft'un olduğu için.

Aslında en mantıklısı o da işte farklı olsun istemiştim. Gulikit'te F1 direksiyon gibi pedallar falan hoşuma gitmişti 😊

Xbox Controllerı USB adapter ile alabilirsin.

Laptop için alacağım için bağlantı problemi yok.

Yurt dışında tanıdık varsa Elite series 2 kontrolcüyü alabilirsiniz, yoksa da indirimde Xbox 9.nesil'i 2200-2300 civarına denk getirmeniz daha mantıklı olur.

Yeğenlerim, arkadaşları falan ara ara çıkar yurt dışına. Oyun oynama tekrardan sararsa Elite 2'yi extradan alabilirim. Linkteki 9. Nesil'i oğlum için almıştım. İçinden 1 aylık Ultimate Game Pass ve 2 mt. Kadar Type-C kablo çıkmıştı. Şu an 2.600 TL'ye geliyor. Game Pass'i indirim gibi düşünebilirim :) 2.400'e falan gelir. Zaten oynadığımız oyunları satın aldım.

Son düzenleme:
Aslında en mantıklısı o da işte farklı olsun istemiştim. Gulikit'te F1 direksiyon gibi pedallar falan hoşuma gitmişti 😊

Laptop için alacağım için bağlantı problemi yok.

Yeğenlerim, arkadaşları falan ara ara çıkar yurt dışına. Oyun oynama tekrardan sararsa Elite 2'yi extradan alabilirim. Linkteki 9. Nesil'i oğlum için almıştım. İçinden 1 aylık Ultimate Game Pass ve 2 mt. Kadar Type-C kablo çıkmıştı. Şu an 2.600 TL'ye geliyor. Game Pass'i indirim gibi düşünebilirim :) 2.400'e falan gelir. Zaten oynadığımız

Yeşil veya pembe olan modeli sık sık 2200 civarına düşüyor ama siyah dışında almayı düşünmüyorsanız Nays'la alabiliyorsanız 150 TL'de oradan iade alabilirsiniz. Amazon.com.tr'den alacağınız ürünler için %10 iade kampanyası var üst sınır 150 TL.

Yeşil veya pembe olan modeli sık sık 2200 civarına düşüyor ama siyah dışında almayı düşünmüyorsanız Nays'la alabiliyorsanız 150 TL'de oradan iade alabilirsiniz. Amazon.com.tr'den alacağınız ürünler için %10 iade kampanyası var üst sınır 150 TL.

Deep Pink 2.289 TL. Renklere pek takılmam da pembeye de Max 2.000 veririm.😁 Nays'ı çok kullandığım için aylık limit doldu. Zaten net bir bilgi gelmesse 9. Nesil'i alır geçerim.

Sepete şunu da attım. Biraz detaylı araştırayım belki bir çılgınlık yaparım😎

Deep Pink 2.289 TL. Renklere pek takılmam da pembeye de Max 2.000 veririm.😁 Nays'ı çok kullandığım için aylık limit doldu. Zaten net bir bilgi gelmesse 9. Nesil'i alır geçerim.

Sepete şunu da attım. Biraz detaylı araştırayım belki bir çılgınlık yaparım😎

Sepete ekleyince 5100'e düşüyor. İş Bankası Maximum varsa 5000 TL ve üzerindeki Amazon.com.tr alışverişlerine 500 TL veriyordu :) Bu durumda yurt dışından almak yerine alabilirsiniz. Kampanyayı tam araştırın önce Amazon.com.tr üzerinde satılan ama yurt dışından gelen ürünler için de geçerliyse. Toplamda 4600'e mal etmiş olacaksınız.

Ek bir şart belirtmemişler bu durumda evet 500 TL kampanyasına alışveriş yapmadan önce Iş Bankası ya da Maximum üzerinden katıl deyip alışveriş yaparsanız yararlanabilirsiniz.

Son düzenleme:
Aynı şeyi düşünmüşüz :) Elite için 6.000 TL'ye tamamlayıp 6 taksidin kilidini açmaya çalışıyordum:) (her ürüne açılmıyor kilit) İş Bankası'nın bir kampanyası daha var. 1.000 TL üzerine 200 TL. Elimdeki kartların hiçbirinin kampanyalarını kaçırmam. 9. Nesil'i de kendi hesabımla 2.200 çekiyorum.

@chaturanga
Destek çağrıma detaylı ilgin için çok teşekkür ederim. Elite 2'yi araştırdım ve pek olumlu geri dönüşler görmedim. Sepete WD 6TB ekleyerek, hem 6 taksit kilidini hem de 500 TL bonusu aldım.

Screenshot 2024-04-20 at 20-20-36 Sipariş Bilgileri.png

Aynı şeyi düşünmüşüz :) Elite için 6.000 TL'ye tamamlayıp 6 taksidin kilidini açmaya çal, nışıyordum:) (her ürüne açılmıyor kilit) İş Bankası'nın bir kampanyası daha var. 1.000 TL üzerine 200 TL. Elimdeki kartların hiçbirinin kampanyalarını kaçırmam. 9. Nesil'i de kendi hesabımla 2.200 çekiyorum.

@chaturanga
Destek çağrıma detaylı ilgin için çok teşekkür ederim. Elite 2'yi araştırdım ve pek olumlu geri dönüşler görmedim. Sepete WD 6TB ekleyerek, hem 6 taksit kilidini hem de 500 TL bonusu aldım. Bu arada 9. Nesil'i aldım.

Screenshot 2024-04-20 at 20-20-36 Sipariş Bilgileri.png

Son düzenleme:
Aynı şeyi düşünmüşüz :) Elite için 6.000 TL'ye tamamlayıp 6 taksidin kilidini açmaya çalışıyordum:) (her ürüne açılmıyor kilit) İş Bankası'nın bir kampanyası daha var. 1.000 TL üzerine 200 TL. Elimdeki kartların hiçbirinin kampanyalarını kaçırmam. 9. Nesil'i de kendi hesabımla 2.200 çekiyorum.

@chaturanga
Destek çağrıma detaylı ilgin için çok teşekkür ederim. Elite 2'yi araştırdım ve pek olumlu geri dönüşler görmedim. Sepete WD 6TB ekleyerek, hem 6 taksit kilidini hem de 500 TL bonusu aldım.

Eki Görüntüle 2173996

Anladım hocam, rica ederim hayırlı olsun alışverişiniz.

Geri
Yukarı