Çözüldü Xbox Series S açılır gibi yapıyor ama açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

OXEALOT

Hectopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI H270 GAMING M3
İNTEL İ7-7700K
COOLER MASTER MASTERLIQUID LITE 120
GeForce GTX 1070 GAMING X 8GB
CORSAIR VENGEANCE® LED 16GB
XIGMATEK X-POWER 650W 80PLUS
SANDİSK ULTRA 3D SSD 500GB
SANDİSK ULTRA II 3D SSD 240GB
COOLER MASTER HAF 912 ADVANCE

XİAOMİ REDMİ NOTE 8 PRO
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Böyle oluyor, yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
@444824 hocam bir baksın.

Galiba açılış sesi de gelmiyor cihazdan.

Evet gelmiyor.

Sorunu çözdüm ama nasıl çözdüğümü tam bilmiyorum. Cihazın termal macunu değiştirirken olmuştu. Sorunun kaynağı; güç kaynağı onu söküp anakartı 12 volt ile besleyince güç kaynağını geri taktım ancak onun öncesinde güç kaynağını kısa devre yaptım. Geri takıp çalıştırdığımda sorunun çözülmüş olduğunu keşfettim. Böyle bir sorunun büyük bir ihtimalle cihaz kendini korumaya aldığı için olduğunu anladım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Evet gelmiyor.

Sorunu çözdüm ama nasıl çözdüğümü tam bilmiyorum. Cihazın termal macunu değiştirirken olmuştu. Sorunun kaynağı; güç kaynağı onu söküp anakartı 12 volt ile besleyince güç kaynağını geri taktım ancak onun öncesinde güç kaynağını kısa devre yaptım. Geri takıp çalıştırdığımda sorunun çözülmüş olduğunu keşfettim. Böyle bir sorunun büyük bir ihtimalle cihaz kendini korumaya aldığı için olduğunu anladım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı