Xbox Series S almak mantıklı mı?

SS'de iyi çalışmaz dediğiniz gibi ama sx veya ps5'dede çok iyi bir performans olucağını sanmiyorum.

Bütçeniz ne kadar bilmiyorum ama bilgisayar tercih edebilirsiniz.
Olursa SX-PS5'de 1080p 60 fps ve grafik kıyası olarak RDR 2 high grafiklerinde veya bir tık üstü bir görsellik sunabilirse ben okeyim aslında , pc grafiklerini geçemeyeceğine herkes hemfikirdir heralde . Şuan açık dünya ve oyun içi mekanikler beni grafiklerden bir tık daha çok çekiyor bende Series S sahibiyim 30 fps oynasam bile gocunmam zamanında 8.5k'a aldığım alet için işlevini görür.

Elbette Series S'e artık geçmeniz gerekiyor. Yani daha doğrusu yeni nesil cihazlara geçmeniz gerekiyor. Bütçeni zorlayıp elbette Series X veya PS5 de bakabilirsin sadece GTA 6 gibi düşünmeyin. Örneğin Sony özel oyunlarının PS4'te hepsini oynadınız mı sevdiklerinizden? Veya Sony oyunları sizin için olmazsa olmaz mı? Bunlara emin olduktan sonra daha net karar verebilirsiniz.

Olursa SX-PS5'de 1080p 60 fps ve grafik kıyası olarak RDR 2 high grafiklerinde veya bir tık üstü bir görsellik sunabilirse ben okeyim aslında , pc grafiklerini geçemeyeceğine herkes hemfikirdir heralde . Şuan açık dünya ve oyun içi mekanikler beni grafiklerden bir tık daha çok çekiyor bende Series S sahibiyim 30 fps oynasam bile gocunmam zamanında 8.5k'a aldığım alet için işlevini görür.
Hiçbir konsolda 60 fps olmaz.

Olsa bile 600 p upscale 900p falan olur yine bile isteye 30 fps oynarız.

Hiçbir konsolda 60 fps olmaz.

Olsa bile 600 p upscale 900p falan olur yine bile isteye 30 fps oynarız.
900p mantıklı , sonuçta piyasaya göre belirlemeleri lazım konsol büyük pazar düşüneceklerdir. Herkesin elinde 4070ti gücünde makine olmadığına göre çoğunluğun sistemine bakarak oyunun ortalama grafiğini belirlemeliler . SX - PS5 900p normal grafikte bir 60 fps performans seçeneği olabilir.e diğer tarafta ise SS de 720p 30fps olacağı kanaatindeyim.

900p mantıklı , sonuçta piyasaya göre belirlemeleri lazım konsol büyük pazar düşüneceklerdir. Herkesin elinde 4070ti gücünde makine olmadığına göre çoğunluğun sistemine bakarak oyunun ortalama grafiğini belirlemeliler . SX - PS5 900p normal grafikte bir 60 fps performans seçeneği olabilir.e diğer tarafta ise SS de 720p 30fps olacağı kanaatindeyim.
720P Upscale 900p 60 fps ve
2k 30 fps iki seçenek olur ps5 ve sx'de bence.

Ss için 900p 30 fps olur bence.

Geri
Yukarı