Xbox Series S ısınması problem olur mu?

Bordo Berelii

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba, benim 1 ay önce aldığım Xbox Series S oyundan 3 dk geçtikten sonra ısınmaya başlıyor ama sadece ön siyah kısmı ve ara sıra aralıklarla pat pat sesler geliyor konsolun içinden. Isınma problemi devam ederse konsol bozulur mu veya önerebileceğiniz bir Xbox Series S soğutucu var mı uygun fiyatta?

Son düzenleyen: Moderatör:
Pat pat diye ses cikarmasi sikinti olabilir. Normalde evet isiniyor ama benimkinde asla oyle bir ses cikmadi. Garantiye goturmekte fayda var.

Merhaba, benim 1 ay önce aldığım Xbox Series S oyundan 3 dk geçtikten sonra ısınmaya başlıyor ama sadece ön siyah kısmı ve ara sıra aralıklarla pat pat sesler geliyor konsolun içinden. Isınma problemi devam ederse konsol bozulur mu veya önerebileceğiniz bir Xbox Series S soğutucu var mı uygun fiyatta?
Ses normal değil hocam. Benimki de ısınıyor normal olarak ama ses yok. Garanti devam ediyor ise gönderin bence ama genleşme sesi de olabilir. Tabii oyun açmadan bu kadar ısınıyor ise, o da normal değil.

Cihazınızı hemen garantiye yollayın pat pat diye sesler gelmesi asla normal değil.

Geri
Yukarı