Xbox Series S piyasası ne kadar?

Keşke sahibindene güvenilsem güvenemiyorum maalesef.

Param Güvende ile alırsan güvenli oluyor çünkü kargo senin eline gelince bakıyorsun bir sorun var mi diye eğer varsa onay vermiyorsun ve adama para gitmiyor ama sorun yoksa onay veriyorsun ve para gidiyor. Alıcı için çok güvenli.

Hocam 2. eli nereden almayı düşünüyorsunuz.

Dolap'dan düşünüyorum.

Param Güvende ile alırsan güvenli oluyor çünkü kargo senin eline gelince bakıyorsun bir sorun var mi diye eğer varsa onay vermiyorsun ve adama para gitmiyor ama sorun yoksa onay veriyorsun ve para gidiyor. Alıcı için çok güvenli.

Gerçekten mi yeni öğrendim adı Param Güvende mi?

Hocam bende almayı düşünüyorum ama sıfır almayın sıfıra vereceğiniz paraya ikinci el alıp çift kol+Game Pass alabilirsiniz daha mantıklı olur Series S zaten yeni nesil mis gibi oynarsınız.

Hocam ama bunu bazı satıcılar kullanıyor onları arayip bulmanız lazım bir de 7500TL'ye 500TL hizmet bedeli alıyor.

Anladım gene dolaptan iyi hocam dolap 700TL alıyor.

Hocam bende almayı düşünüyorum ama sıfır almayın sıfıra vereceğiniz paraya ikinci el alıp çift kol+Game Pass alabilirsiniz daha mantıklı olur Series S zaten yeni nesil mis gibi oynarsınız.

Hocam maalesef sıfır alacak kadar bütçem yok umarım bütçeme uygun cihaz bulurum.

Geri
Yukarı