Xbox Series S satılıp CFW switch alınır mı?

grrpaow

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Xbox Series S
Selamlar. Halihazırda piyasanın üstünde bir sistemim var. PS5 vs Xbox Series S kullanıyorum. Bu aralar Series S kullanmıyorum. Sizce Xbox'u satıp CFW'li switch alınır mı? Xbox'un kompakt olması kafamı karıştırıyor. Satmamak için tek nedenim bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar. Halihazırda piyasanın üstünde bir sistemim var. PS5 vs Xbox Series S kullanıyorum. Bu aralar Series S kullanmıyorum. Sizce Xbox'u satıp CFW'li switch alınır mı? Xbox'un kompakt olması kafamı karıştırıyor. Satmamak için tek nedenim bu.

Switch daha da taşınabilir. El konsolu olmasından mütevellit. Series S yerine kesin alınır.

Switch daha da taşınabilir. El konsolu olmasından mütevellit. Series S yerine kesin alınır.

Teşekkür ederim biraz daha araştırdım elimdeki PC sistemi Xbox'tan kat kat daha güçlü Xbox'ın evde eskimesi yerine takas veya satıp switche geçmek daha mantıklı.

Alınır tabi ki, Nintendo Switch içerisinde çok daha kaliteli özel oyunlar var. Elinizde PS5 varken o ev konsolu anlamında tek başına götürür.
Teşekkür ederim biraz daha araştırdım elimdeki PC sistemi Xbox'tan kat kat daha güçlü Xbox'ın evde eskimesi yerine takas veya satıp switche geçmek daha mantıklı.
Elinizde PC varken Xbox almak mantıklı olmamış. Xbox=minyatür PC. Xbox'da olan herşey PC'de var ve daha ilk günden çıkıyor. Satın Nintendo Switch alın da gözünüz oyun görsün oyun.

Alınır tabii ki, Nintendo Switch içerisinde çok daha kaliteli özel oyunlar var. Elinizde PS5 varken o ev konsolu anlamında tek başına götürür.

Elinizde PC varken Xbox almak mantıklı olmamış. Xbox = minyatür PC. Xbox'da olan her şey PC'de var ve daha ilk günden çıkıyor. Satın Nintendo Switch alın da gözünüz oyun görsün oyun.

Xbox vardı PS5 alınca rafa kaldırdım PC alınınca hepten gitti.

Geri
Yukarı