Xbox Series S vs PS4

Tüm özellikleriyle genelleme yaparsak size göre hangi cihaz daha iyi?

• Oy verenlerin toplamı
    30
DualShock 4 ve DualSense Xbox kollarını ikiye katlar. Arayüz olarak en iyi konsol ya PS5'ya da PS4'tür.

5 yıl boyunca PS4 Pro yaklaşık 1 aydır da PS5 kullanıyorum. Xbox konsollarını hiç sevmem fakat yeni nesil olması gerçekten çok fark ediyor. Arayüz, gamepad vb. özellikler PS4'te zaten daha iyi fakat yeni nesil bir konsol değil. Bu devirde konsol alınacaksa PS5 alınmalı. Paran yoksa oyun oynamak istiyorsan Xbox Series S alırsın.

Hocam bence yeni nesil olması çok fark ettirmez. Sonuçta PS 4 öldü. Parası olan PS 5 oynar zaten. Bütçesi kısıtlı olanda Xbox Series S oynar. Her iki tarafta da birbirini dengeliyor.

DualShock 4 ve DualSense Xbox kollarını ikiye katlar. Arayüz olarak en iyi konsol ya PS5'ya da PS4'tür.

5 yıl boyunca PS4 Pro yaklaşık 1 aydır da PS5 kullanıyorum. Xbox konsollarını hiç sevmem fakat yeni nesil olması gerçekten çok fark ediyor. Arayüz, gamepad vb. özellikler PS4'te zaten daha iyi fakat yeni nesil bir konsol değil. Bu devirde konsol alınacaksa PS5 alınmalı. Paran yoksa oyun oynamak istiyorsan Xbox Series S alırsın.
Dualsense ye katılıyorum ama dualshock xbox kadar ergonomik değil. Ayrıca xbox one kolunda tetik titreşimleri var.

Geri
Yukarı