Elektronik Xbox series Wireless 9.nesil gamepad 1599 TL

CS Relboron

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
İnternetteki en ucuz fiyattan bile 200 lira daha uygun. Almayı düşünenler bakabilir. Kol için zaten bir şey söylemeye gerek yok alınabilecek en iyi gamepadlerden. 2-3 aya kalmaz her yerde tamamen 2000'leri görür diye düşünüyorum.

Bana da saçma geliyor fakat yanında verseler fiyatı çok daha fazla olurdu. Zamanında almıştım iyi ki hepsini şu anki fiyatı alınacak gibi değil.
Ben sipariş geçtim, ne zamandır düşünüyordum almayı, bu indirim bahane oldu. Fakat neden pillerden bu kadar şikayetçisiniz öğrenirsem fikir sahibi olurum. Çünkü hem incelemelerinde hem de amazondaki kullanıcı yorumlarında pil ile ilgili bir şikayet okumadım. Yani iyi bir pil kullanıldığında yeterli süre götürür diye düşünüyorum.

Ben sipariş geçtim, ne zamandır düşünüyordum almayı, bu indirim bahane oldu. Fakat neden pillerden bu kadar şikayetçisiniz öğrenirsem fikir sahibi olurum. Çünkü hem incelemelerinde hem de Amazon'daki kullanıcı yorumlarında pil ile ilgili bir şikayet okumadım. Yani iyi bir pil kullanıldığında yeterli süre götürür diye düşünüyorum.

Bu kadar para verip şarj edemeyeceğim bir ürün şahsen çok saçma geliyor bana. Pili o kadar uzun süre gideceğini düşünmüyorum. Sürekli pil parası vermekte mantıklı değil.

Üst seviye bir gamepad için neden batarya yerine pil koymuşlar ki?

Üst seviyemi üst seviye olan Elite 2 ya da Core 2 hocam bende Elite 2 var bataryalı :D

Ben sipariş geçtim, ne zamandır düşünüyordum almayı, bu indirim bahane oldu. Fakat neden pillerden bu kadar şikayetçisiniz öğrenirsem fikir sahibi olurum. Çünkü hem incelemelerinde hem de Amazon'daki kullanıcı yorumlarında pil ile ilgili bir şikayet okumadım. Yani iyi bir pil kullanıldığında yeterli süre götürür diye düşünüyorum.

Titreşim özelliği emiyor pili hocam onun haricinde titreşim kapatırsanız sıkıntı olmaz.

Pil konusunun avantajıda var dezavantajıda. Şuan 8. nesile sahibim. Aldım güzelinden şarj edilebilir bir pil seti, uzun süreli kullanıyorum. Batarya olsaydı belki bu kadar pratik olmayacaktı. Piller bitince hemen yedekteki pilleri takıp devam ediyorum. Bana kolaylık sağlıyor. Tabi ki bu yeni alacak kişiler için cepten çıkacak ek ücret demek. Ayrıca cihazın ömrü açısından da çıkarılabilir pilleri daha iyi buluyorum. Pil alacaksan 4'lü GP 2700 ReCyko önerebilirim. 1 yıla yakın süredir kullanıyorum ve kaliteli buluyorum. 4 dememin sebebi iki tane cihazın içinde iki tane de yedekte olması iyi oluyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı