Xbox Series X vs PS5 Pro vs masaüstü

ramaz

Decapat
Daha fazla  
GTA 6 için Xbox Series X mi almalıyım, PS5 Pro mu, yoksa daha pahalıya sağlam bir PC mi toplamalıyım? Aslında ilk başta PC'ye çıkmasını bekliycektim ama sonradan vazgeçtim. Kafamda şu an Xbox Series X ve PS5 Pro var. Hangisi alınır? Konsol bilgim çok yok o yüzden soruyorum.

GTA 6 için Xbox Series X mi almalıyım, PS5 Pro mu, yoksa daha pahalıya sağlam bir PC mi toplamalıyım? Aslında ilk başta PC'ye çıkmasını bekliycektim ama sonradan vazgeçtim. Kafamda şu an Xbox Series X ve PS5 Pro var. Hangisi alınır? Konsol bilgim çok yok o yüzden soruyorum.
Bütçe?

Masaüstü güzel bir pc alınır rahat olsun diyorsanız ps 5 pro. Gta 6 pc'ye tahminimce 1 sene falan geç gelir.
PC ye de bekleyesim gelmiyor pek. Konsol olarak ps5 pro mu daha güçlüdür xbox series x mi internette biraz araştırmada xbox daha güçlü yazıyor tabi ps5 pro daha çıkmadı ama series x den daha güçlü olurmu

seneye staj görücem ordan gelecek para ile bütçem 45 gibi olur büyük ihtimalle ama pc ye beklemek istemiyorum pek, zaten 11 yıl oldu 1-2 yıl daha beklemek pek istemiyorum

PS5 ve Series X GTA 6'yı 3 birim kalitede oynatacaksa PS5 Pro 5 birim kalitede oynatacak. PS5 Pro bu anlamda eğer ona denk güçte Xbox üretmez, karşılıksız bırakırsa en iyi GTA 6 oynatan konsol olacak eğer çıkarsa tabii. Konsollar içinde cevap belli PS5 Pro. Bu oyunun PC'ye ne kadar zaman sonra geleceği belirsiz. Bu yüzden size önerim sistem dizme paranızı yatırım yapın ve kasım'da bir PS5 Pro alın. PS5 Pro gelmezse düz PS5 alın. Daha sonra GTA 6 PC'ye gelirken satın ve sistem dizin. Hem 5000 serisi kartlar gelmiş olur. Hem de PS konsolları elinizden hızlıca çıkar satılır çok değer kaybetmeden. Xbox alsanız satmak da zor.

PC ye de bekleyesim gelmiyor pek. Konsol olarak ps5 pro mu daha güçlüdür xbox series x mi internette biraz araştırmada xbox daha güçlü yazıyor tabi ps5 pro daha çıkmadı ama series x den daha güçlü olurmu
Kesinlikle PS 5 pro. 7800XT dengi veya daha iyi bir ekran kartı ile gelecek. PS 5 anca 5700 XT veya 6700XT dengi olur.

Kesinlikle PS 5 pro. 7800XT dengi veya daha iyi bir ekran kartı ile gelecek. PS 5 anca 5700 XT veya 6700XT dengi olur.
Hmm peki teşekkürler

Konsol bilgim olmadığımdan soruyorum , ps5 pro 4k60 fps oynatamaz ama herhalde demi ama benim için 1080p 60 fps oynatması yeter , 1080p 120 fps verirmi

Şuan PS5 Pro diye birşey yok, eğer düz PS5 ile Series X'i kıyaslayın derseniz GTA 6 açısından her türlü PS5 çok daha iyi olacak. Optimizasyon PS tarafında daha düzgün olacağı için düz PS5 bile daha iyi performans verecek, Dualsense gibi yenilikçi bir kontrolcü ile oyunun hakkını verirsiniz Xbox kontrolcüsü 11 sene öncekiyle hemen hemen aynı. Düz PS5 bile çok daha iyiyken PS5 Pro, Series X'e göre hayli hayli tatmin eder.

Şuan PS5 Pro diye birşey yok, eğer düz PS5 ile Series X'i kıyaslayın derseniz GTA 6 açısından her türlü PS5 çok daha iyi olacak. Optimizasyon PS tarafında daha düzgün olacağı için düz PS5 bile daha iyi performans verecek, Dualsense gibi yenilikçi bir kontrolcü ile oyunun hakkını verirsiniz Xbox kontrolcüsü 11 sene öncekiyle hemen hemen aynı. Düz PS5 bile çok daha iyiyken PS5 Pro, Series X'e göre hayli hayli tatmin eder.
Tamam teşekkür ederim o zaman ps5 proyu bekliyip onu alırım

Geri
Yukarı