Çözüldü Xbox Series X'de 2024 yılında FIFA 22 oynamak mümkün mü?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

lyyor

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bende Xbox Series X var. FC24 olmasına rağmen eski kadrolarla oynamak ve nostaji yapmak için FIFA22 oynamak istiyorum. Ancak FIFA22 şu an dijital olarak satışta değil. Kutulu versiyonunu abartı fiyatta olmadan nereden bulabilirim? İkinci el veya sıfır fark etmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Game Pass alırsanız yükleyebilirsiniz ben de hem FIFA 22 hem 24 oynuyorum. Kutuya göre inanılmaz fark var arada.
Game Pass alırsanız yükleyebilirsiniz ben de hem FIFA 22 hem 24 oynuyorum. Kutuya göre inanılmaz fark var arada.

Çözüm

Game Pass'te FIFA22 yok ki. FIFA23 var. Bende de FC24 var ama insan bazen eski kadrolarla FIFA oynamak istiyor. Game Pass'te FIFA22 bulamamıştım.

Game Pass'te FIFA22 yok ki. FIFA23 var. Bende de FC24 var ama insan bazen eski kadrolarla FIFA oynamak istiyor. Game Pass'te FIFA22 bulamamıştım.
Nasıl bulamadın.

Dosya Ekleri

• IMG_5464.png
    IMG_5464.png
    375,7 KB · Görüntüleme: 19

Yeni konular

Geri
Yukarı