XCloud'dan Fortnite kalktı mı?

Hocam sağ olun bende webden giriyordum arkadaşım uygulamadan gir daha iyi daha az gecikmeli dedi ama çok farkı var mı?
Kol ile FH5 oynadım baya. Gecikme ilk başlarda hissettiriyordu da sonradan biraz alıştım herhalde. Abartacak kadar yok ama rekabetçi oyunlarda sıkıntı çıkarır belki. Deneyebilirsiniz, zaten oyunu indirmenize bile gerek yok.

Kol ile FH5 oynadım bayağı. Gecikme ilk başlarda hissettiriyordu da sonradan biraz alıştım herhalde. Abartacak kadar yok ama rekabetçi oyunlarda sıkıntı çıkarır belki. Deneyebilirsiniz, zaten oyunu indirmenize bile gerek yok.

Tarayıcıdan mı uygulamadan mı?

Arkadaşlar önceden vardı şu an yok. Kalktı mı Fortnite?

Hocam bende var gözüküyor sizde bir sorun var galiba.

Hocam ben 2 hafta önceaine kadar uygulamadan sorunsuz oynuyordum şu an hem bağlantı sorunu girerken bölge desteklenmiyor vb diyor hem de girdiğimde 5 10 saniye gibi çok fazla gecikiyor önceden gecikme hissetmiyordum bile bu durumun nedeni nedir?

İnternet hızınızı internetten hız testi yaparak bakın ve sonucu atar mısınız?

Hocam ben 2 hafta önceaine kadar uygulamadan sorunsuz oynuyordum şu an hem bağlantı sorunu girerken bölge desteklenmiyor vb diyor hem de girdiğimde 5 10 saniye gibi çok fazla gecikiyor önceden gecikme hissetmiyordum bile bu durumun nedeni nedir?
Bilemiyorum. VPN'e bağlı olabilir. Girdikten sonra kapatıyorsunuz değil mi?

Hocam sağ olun bende webden giriyordum arkadaşım uygulamadan gir daha iyi daha az gecikmeli dedi ama çok farkı var mı?
Çoğu kişi uygulamada daha iyi tepkime süreleri ancak biraz daha kötü kalite, webde ise kalite iyi tepkime kötü diyor. Ben şahsen denemedim mobilden oynadığım için ancak mobilde hem grafik kalitesi hem de tepkime süreleri oldukça iyidi.

Çoğu kişi uygulamada daha iyi tepkime süreleri ancak biraz daha kötü kalite, webde ise kalite iyi tepkime kötü diyor. Ben şahsen denemedim mobilden oynadığım için ancak mobilde hem grafik kalitesi hem de tepkime süreleri oldukça iyiydi.

Benim için kalite çok da önemli değil PC çok iyi değil zaten normalde de çok iyi kalitede oynamıyorum.

Geri
Yukarı