Xdefiant'ı beğendiniz mi?

STE1N

Kilopat
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 2 senedir bu oyunu beklemekteyim. Bir türlü erişm kazanamamıştım. Öyle böyle derken oyun şu an kapalı betada ve Twitch dropstan edinilebiliyor bildiğiniz üzere. Oyunu oynadım, modlarına da baktım ancak gameplay olarak çok tuhaf geldi. Movement sistemi çok değişik olmuş SLI'de ile bunny karışımı bir movement sistemi var. Hızlı koşarken çarpraz ileri gittiğinizde (W+D ya da W+a kombinasyonu) genelde FPS oyunlarında karakterimiz normal hızına döner. Bu oyunda hâlâ hızlı koşabiliyor. Oyun hakkında nötr kaldım beklentim çok yüksekti. FPS sever forum üyelerinin fikirlerini de almak isterim. Sevdiniz mi? Sizce oynanır mı? O saatlere değer mi?

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 2 senedir bu oyunu beklemekteyim. Bir türlü erişm kazanamamıştım. Öyle böyle derken oyun şu an kapalı betada ve Twitch dropstan edinilebiliyor bildiğiniz üzere. Oyunu oynadım, modlarına da baktım ancak gameplay olarak çok tuhaf geldi. Movement sistemi çok değişik olmuş SLI'de ile bunny karışımı bir movement sistemi var. Hızlı koşarken çarpraz ileri gittiğinizde (W+D ya da W+a kombinasyonu) genelde FPS oyunlarında karakterimiz normal hızına döner. Bu oyunda hâlâ hızlı koşabiliyor. Oyun hakkında nötr kaldım beklentim çok yüksekti. FPS sever forum üyelerinin fikirlerini de almak isterim. Sevdiniz mi? Sizce oynanır mı? O saatlere değer mi?
Gelişmesi gereken çok yön var ama özellikle COD oyuncularının beklediği/istediği movement sistemine ulaşmış diyebilirim.BR oyunlarından bıkmış birisi olarak ben keyif aldım.Bence en önemli yanlarından birisi de community'yi dinliyor olmaları,gördüğüm kadarıyle feedbacklere çözüm/dönüşleri pozitif hep ve oyuncularını dinliyor olmaları çok güzel,bf ve cod kitlesinin en büyük sorunu community'nin dinlenmiyor olmasıydı hep.

Aktif COD oyuncusuyum ben de ama COD' u bıraktıracak seviyeye gelmesine daha çok var. Arada bir girip gelişmeleri takip etmek lazım.

Deneyen insanlar çok begenmişler ve en önemlisi gelecek vaadediyor dolayısıyla denemeye değer diyebiliriz oynayan arkadaşlar da yorumlarını aktarırsa son derece iyi olur.

Oyun çok güzel olmuş aralıksız oynuyorum. P2W olmaması, Türkçe dil seçeneğinin olması, oyunun akışı vs çok hoş. Overwatch gibi hızlı oynamayı seven kişilerin beğeneceğini düşünüyorum. Ama Valorant gibi yavaş taktiksel oynayanlar için zor gelecektir.

Geri
Yukarı