xDrive 15Li alınır mı?

Bütçe
5500

Emreeeew

Centipat
Daha fazla  
Kumaş modelini almak istiyorum ama toryum ile arasında ne kadar fark var ya da hawk ile, arasında 500 TL fark var ikisi de kumaş olacağı için arada kaldım.

Eskiden toryum ayağı plastik di fakat metala çevirmişler, 15li ve toryum arasında pek fark yok.
hawk fab sünger olarak xdrive 15li/toryum 'dan daha iyi.
xdrive 15li/toryum ise kolçak/mekanizma olarak hawk fab'dan daha iyi.

Kısacası bu modeller birbirine çok yakın.

Eskiden toryum ayağı plastik di fakat metala çevirmişler, 15'li ve toryum arasında pek fark yok.
Hawk Fab sünger olarak xDrive 15li/toryum'dan daha iyi.
xDrive 15li/toryum ise kolçak/mekanizma olarak Hawk Fab'dan daha iyi.

Kısacası bu modeller birbirine çok yakın.

Peki zio fabric nasıl 5800 civarı bir fiyatı var hawk yerine 300 TL verip almak mantıklı mı?

Sadece exvega ürünlerini övüp hawkı küçültüyorsun nesin sen exvega müşteri temsilcisi falan mı dostum?

Hawk fab ve xdrive 15 'li giriş segment ürünlerdir, zio fabric ve exvega andromeda orta segment ürünlerdir. Söylemek istediğim bu.

Hocam insanların taleplerine göre tecrübem doğrultusunda öneri yaptım. Ben hiç bir firmayı kötülemiyorum ya da yersiz övmüyorum. Bu bilgileride tek tek kullanılan malzemeleri göstererek paylaşıyorum. Mesela siz neden hawk fab vs exvega andromeda dediğinizde arasındaki farkları yazıyorum.

Öte yandan bu sizin neden zorunuza gidiyor ? tecrübeniz olmadan forumda marka(ları) karalıyorsunuz. Yaptığınız doğru değil, yaşınız kaç bilmiyorum ama mesajlarınız hoş değil. Bu agresif tavrınız yersiz.

Exvega almayı bende düsünmüyorum. Çok şikayeti var. Sizce zio nasıl?

Hocam en sağlıklısı gidip test ederek almanız, imkanınız varsa elbette. 15'li hakkında tecrübem doğrultusunda incelememi aşağıya bırakıyorum:

15'li modelini kullanıyorum birkaç aydır memnunum ben tavsiye ederim. Alırken toryumla arasında kalmıştım ama ayakları plastikti toryumun o sebeepten 15'li tercih etmiştim, üstteki arkadaşın bahsettiği gibi metale döndüyse toryumda bayağı güzel bir modeldi.

Geri
Yukarı