Elektronik xDrive 23 Nisan indirimleri

Ben denediğimde maalesef Konak yoktu. Ama Konak modelinin amortisörü daha kaliteli ve sağlamdır. Atakta üzmez ben Konak modeline daha çok ısındım açıkçası oldukça sade ve iyi duruyor. İkisi de rahattır diye düşünüyorum. Atak modeli daha uzun boylulara göre yapılmış biraz da. Diğer markalarda deri koltuk denemiştim bana hiç biri rahat gelmedi mümkünse kumaş ve oturma kısmı kalın olmalı bana göre.
Hocam bütçeyi biraz artırabildim ve Anka almayı planlıyorum. Anka nasıldır sizce?

İadelerim gelsin kendime bir tane toryum çekeceğim, 2 yıldır mutfak sandalyesine oturuyorum bel fıtığı olmuşum.

Anka aldim 2 gün önce. Bir koltuk yakisikli olabilir mi? Olabiliyormus :D Tavsiye ediyorum. Toryum ve 15li modeline kiyasla biraz daha bütce arttirin. Ayrica n11'de ekstra 500 TL indirim verdi bana suan halen gecerli mi bilmiyorum kesinlikle kacirmayin.

6500 TL'ye rakiplerine kiyasla bedava.

Anka aldim 2 gün önce. Bir koltuk yakisikli olabilir mi? Olabiliyormus :D Tavsiye ediyorum. Toryum ve 15li modeline kiyasla biraz daha bütce arttirin. Ayrica n11'de ekstra 500 TL indirim verdi bana suan halen gecerli mi bilmiyorum kesinlikle kacirmayin.

Fiyatına göre güzel bir modele benziyor tek sıkıntısı boyu olabilir en fazla 185 diyor uzun birisi için problem yaşatabilir.

Kargo kaç gün sürdü?

Anladım. Ben de sipariş etmeyi düşünüyorum. Umarım sorunsuz gelir.

3 gün. Hatta bana gönderilen tekerleklerin birisi sorunlu cikti aradim ertesi gün kargoya yenisini verdiler bile ve gayet ilgililerdi.
N11'den mi sipariş verdiniz?

Anladım. Ben de sipariş etmeyi düşünüyorum. Umarım sorunsuz gelir.

N11'den mi sipariş verdiniz?
@catari

Son düzenleme:
Selamlar, bu koltuk işi konusunda hiç tecrübem yok almayı düşünüyorum sizler ne önerirsiniz deri veya kumaş ve alınabilirlik derecesinde öneri yapabilirseniz çok sevinirim

Geri
Yukarı