Xeon E5450 Windows 10'a geçmeli miyim?

SLR Nirvana

Hectopat
İşlemci: Xeon E5450
RAM: 4 GB
Ekran Kartı: AMD Radeon R7 240 4 GB

Sistem özelliklerim bu şekilde. Oyun performansından kayıp olmaması için Windows 7 kullanıyorum şu anda. Sizce geçmeli miyim? Windows 10'un fazla RAM kullandığını duydum. Performans düşüşünü engellemek için RAM kullanımının azaltılmasının bir yolu yok mudur? En büyük şüphem ise League of Legends'da FPS kaybı yaşamaktır. Yoksa çoktan geçeceğim de işte. Eğer geçin diyorsanız neden geçmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci: Xeon E5450
RAM: 4 GB
Ekran Kartı: AMD Radeon R7 240 4 GB

Sistem özelliklerim bu şekilde. Oyun performansından kayıp olmaması için Windows 7 kullanıyorum şu anda. Sizce geçmeli miyim? Windows 10'un fazla RAM kullandığını duydum. Performans düşüşünü engellemek için RAM kullanımının azaltılmasının bir yolu yok mudur? En büyük şüphem ise League of Legends'da FPS kaybı yaşamaktır. Yoksa çoktan geçeceğim de işte. Eğer geçin diyorsanız neden geçmeliyim?
Boşta 3 GB Ram kullanımı var hocam tavsiye etmem bu sistem için.

Sistem iyi gelecek ve güncelliğe yaklaştıracak olan sistem Win 8.1'dir, hem RAM kullanımı düşük hem de güncelleme almaya devam ediyor ve basit içeriği var.

RAM kullanımını düşüren bazı ve Windows 10'u basitleştirecek İmaj'lar mevcut bakabilirisiniz.

Sistem iyi gelecek ve güncelliğe yaklaştıracak olan sistem Win 8.1'dir, hem RAM kullanımı düşük hem de güncelleme almaya devam ediyor ve basit içeriği var.

RAM kullanımını düşüren bazı ve Windows 10'u basitleştirecek İmaj'lar mevcut bakabilirisiniz.
Windows 8.1'de bilgisayarım 2 ayda bir otomatik onarım döngüsüne giriyor ve format atmadan düzelmiyor. Uzun lafın kısası çile çekiyorum. Ya Windows 7 ya da Windows 10 tercih etmem gerekiyordu. Şu anda Windows 10 üzerinden yazıyorum bunu. Her şeyi deneyeceğim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı