XFX Radeon RX 6750 XT ucuzluğu

Çok abartlılıyor yok sappihe alınmaz yok o bu alınmaz diye. Bende 3070 Ti Ventus 3X aldım. Bana 3060 Ti ROG alırım daha iyi falan diyenler vardı. Kart 3 senenin ardından hala Max gördüğü sıcaklık 75 derece. İnsanlar 2 sene kasalarının içini açıp temizlemiyor. Kart tozdan kirden leş gibi hale gelip zarar görüyor ondan sonra bu seri çok ısınıyor diyorlar.

3 ayda bir kaba 6 ayda bir de detaylı temizlik yaptın mı hiçbir sorun olmaz aynısı laptoplar içinde geçerli.

Öyle diyenler bir tık abartmış mantıksız konuşmuşlar bence de. MSI'ın da kalitesi ortada. Bende 4-5 senedir MSI RX570 Armor versiyonunu kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım. Ama Sapphire'in kalitesi için fazlasıyla kötü yorum var, eski kalitesinde olmadığı konuşuluyor. Ve izlediğim birkaç testte de Sapphire'in daha kötü bir soğutmaya sahip olduğunu görmüştüm.

Öyle diyenler bir tık abartmış mantıksız konuşmuşlar bence de. MSI'ın da kalitesi ortada. Bende 4-5 senedir MSI RX570 Armor versiyonunu kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım. Ama Sapphire'in kalitesi için fazlasıyla kötü yorum var, eski kalitesinde olmadığı konuşuluyor. Ve izlediğim birkaç testte de Sapphire'in daha kötü bir soğutmaya sahip olduğunu görmüştüm.
Piyasaya sürülen hangi kart olursa olsun düzgün bakımla sorunsuz kullanırsın. İstersen Rog veya Suprim X al bakım yapmazsan 2 fanlı Sapphire modellerden daha fazla ısınmaya başlar o yüzden o kadar takacak bir durum değil açıkcası.

Geri
Yukarı