Xiaomi 12 bu zamanda alınır mı?

Şu an elimde Redmi Note 8 var ve MIUI takılmalari donmalari gerçekten inanılmaz rahatsız ediyor ve genelde herkes amiral modellerde de bu sorunların olduğunu söylüyor o yüzden biraz mesafeliyim aslında yoksa Samsung'u direkt elerdim
Note 8 ile 12 bir mi? Gidip dandik cihaz alırsan donar. Bende 8 Pro var hala taş gibi.

S23FE al geç.

Şu an elimde Redmi Note 8 var ve MIUI takılmalari donmalari gerçekten inanılmaz rahatsız ediyor ve genelde herkes amiral modellerde de bu sorunların olduğunu söylüyor o yüzden biraz mesafeliyim aslında yoksa Samsung'u direkt elerdim.

Öyle bir şey yok. Benim cihaz hatta hiç amiral gemisi sayılacak bir cihaz bile değil. 12T'yi alalı 10-11 ay olmuştur, ne bir gram kasma ve donma yaşadım. Amiral modellerde yaşandığını düşünmüyorum. Sorun düşük ve orta segmentte.

Öyle bir şey yok. Benim cihaz hatta hiç amiral gemisi sayılacak bir cihaz bile değil. 12T'yi alalı 10-11 ay olmuştur, ne bir gram kasma ve donma yaşadım. Amiral modellerde yaşandığını düşünmüyorum. Sorun düşük ve orta segmentte.
Memnun musunuz peki 12T'den performansı kamerası falan nasıl şarjı nasıl gidiyor?

Note 8 ile 12 bir mi? Gidip dandik cihaz alırsan donar. Bende 8 Pro var hala taş gibi.

S23FE al geç.
Eğer güzel indirim olursa onu almayı düşünüyorum S22 yerine

Arkadaşlar merhaba, ben Xiaomi 12, Xiaomi 11, Samsung S23FE ve Samsung S22 arasında gidip geliyorum sürekli ancak son zamanlarda Xiaomi 12 çok daha ağır basıyor. S22 modelinin düşük pili ve verimsiz gen 1 işlemcisi, Xiaomi 12'nin dandik arayüzü ve yine gen 1 işlemcisi, mi 11'in artık biraz eskimis olması ve S23FE'nin S serisine yakışmayan kalitesi yüzünden hiçbiri diğerine tam olarak baskın gelmiyor. Sizin fikirleriniz nedir, kullanan varsa bana ne önerir almak için şimdiden teşekkürler.
Bu arada neden kimse Xiaomi 11 hakkında bişi dememiş.d 17 bin liraya satılıyor güncel olarak ve harman kardon ses sistemi 8K 30 FPS kamera QHD+ ekran gibi mükemmel özellikler sunuyor ama biraz eskidi artık onun hakkında da düşüncelerinizi alabilir miyim?

Son düzenleme:
Memnun musunuz peki 12T'den performansı kamerası falan nasıl şarjı nasıl gidiyor?

Eğer güzel indirim olursa onu almayı düşünüyorum S22 yerine.

Bu arada neden kimse Xiaomi 11 hakkında bir şey dememiş. D 17 bin liraya satılıyor güncel olarak ve harman kardon ses sistemi 8K 30 FPS kamera QHD+ ekran gibi mükemmel özellikler sunuyor ama biraz eskidi artık onun hakkında da düşüncelerinizi alabilir miyim?

Kamera idare eder ama fiyatını hak etmiyor. 15-16 bin olsa düşünülür ama şu zamandaki fiyatı iyi değil. Genel olarak bakarsak ana kamerası, performansı ve şarjı bayağı iyi.

Xiaomi 12 kullanıyorum. Cihaz kaçak ve 12 GB RAM /256 GB olan model. Gayet güzel ve kaliteli. Çok seri cihaz.
Batarya 67 watt ile 40 dakika da Full şarj oluyor. Ekran parlak ve canlı. Ekran kenarları eğimli. Cihaz ince ve kibar. Kamera yeterli ama çok üst düzey değil.
Döngüsel ekran koruyucu gibi gereksiz özellikleri kapattım ve pili bana rahatlıkla yetiyor.
8 gen1 ısınan bir işlemci ama geçen yaz 40 derece ve üzerinde hava sıcaklıklarından bu yana daha hiç ısınmadı. S22 ile aynı işlemci ama S22 de olmayan soğutma sistemi var. Uzun süre kullanacağım gibi görünüyor. Gayet memnunum.

20 bin TL civarında şu an S23 FE almak mantıklı bence.

Geri
Yukarı