Xiaomi 13 Lite almayın

irsuya

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Mersin
Selam, bu konuda kesinlikle uzak durmanız gereken bir telefondan bahsedeceğim.

İçerisinde Samsung üretimi, elektrik santrali, sürdürülebilir performanstan bihaber, herhangi bir soğutuyucuyla ise 720G düzeyinde olan Snapdragon 7 Gen 1 bulunmakta. Ayrıca bu cihaz Android 12 ile geliyor, evet yanlış duymadınız, bildiğiniz Android 12 ile geliyor... Geçen seneki model olan Xiaomi 12 Lite'da Android 12 ile beraber gelmişti ve ikisinin de Android 15'te yazılım desteği sona erecek.

Demem o ki, sponsorlu içeriklere aldanıp sakın bu rezil rüsva cihazı almayın, Galaxy S21 FE ya da 12T gibi modellere yönelebilirsiniz.

Teşekkürler.

Selamlar, bu konuda kesinlikle uzak durmanız gereken bir telefondan bahsedeceğim.

İçerisinde Samsung üretimi, elektirik santrali, sürdürülebilir performanstan bihaber, herhangi bir soğutuyucuyla ise 720G düzeyinde olan Snapdragon 7 Gen 1 bulunmakta. Ayrıca bu cihaz Android 12 ile geliyor, evet yanlış duymadınız, bildiğiniz Android 12 ile geliyor... Geçen seneki model olan Xiaomi 12 Lite'da Android 12 ile beraber gelmişti.

Demem o ki, sponsorlu içeriklere aldanıp sakın bu rezil rüsva cihazı almayın, Galaxy S21 FE ya da 12T gibi modellere yönelebilirsiniz.

Teşekkürler.
Mi cihazların neredeyse hepsi rezalet neden çünkü MIUI rezalet her yere reklam koyuyor herifler.

Xiaomi'ler artık çöp oldu saçma sapan telefon üretiyorlar piyasayı çöplük haline getirdiler. Adamlar kendi arayüzüne reklam basıyor telefon alıyorsun kaç bin TL'ye içinden BTC reklamı geliyor böyle işmi olur ya MIUI zaten berbat bir UI Xiaomi 11t kullanıyorum her gün dua ediyorum Custom ROM gelsin artık diye. Kısaca Xiaomi telefon alınmaz.

Son düzenleme:
Mi cihazların neredeyse hepsi rezalet neden çünkü MIUI rezalet her yere reklam koyuyor herifler.

Kesinlikle katılıyorum Xiaomi kullandım temizleyici uygulamasına reklam koymak nedir ya kendi uygulamasına bile reklam koymazsın yani. Şu an ise Samsung Galaxy A33 kullanmaktayım orta sınıf güzel bir telefondur kendisi. Annemde Redmi 10 2022 var video performansı cidden çok komik 2023 yılındayız 4K video çekemiyorsun :D ama A33'te en kötü 30 FPS 4K video çekebiliyorsun ve kamerasında da OIS desteği bulunuyor. Tavsiyem Xiaomi yerine Samsung'ya da iPhone telefon almak.

Xiaomi, artık fiyat performans olarak ta üretmeyi bıraktı ve eski telefonları fiyat performans olarak çıkıyordu. Son zamanlarda para+kar olunca kendini iPhone ile benzetmeye çalışıp reklamlarla pof poflanmaya başladı. MIU zaten bir sürümde sıkıntı çıkabiliyor. Şımarıklık bitiricek ve Huawei konuma hatta Nokia duruma bile düşer bu yapıyla.

Kesinlikle katılıyorum Xiaomi kullandım temizleyici uygulamasına reklam koymak nedir ya kendi uygulamasına bile reklam koymazsın yani. Şu an ise Samsung Galaxy A33 kullanmaktayım orta sınıf güzel bir telefondur kendisi. Annemde Redmi 10 2022 var video performansı cidden çok komik 2023 yılındayız 4K video çekemiyorsun :D ama A33'te en kötü 30 FPS 4K video çekebiliyorsun ve kamerasında da OIS desteği bulunuyor. Tavsiyem Xiaomi yerine Samsung'ya da iPhone telefon almak.

5200 TL'lik cihaz ile 8500 TL'lik cihazı karşılaştırdığından haberdar mısın?

5200 TL'lik cihaz ile 8500 TL'lik cihazı karşılaştırdığından haberdar mısın?

Evet? Ama artık onun da fiyatı arttı yakında A33 ile aynı fiyata gelir Xiaomi'nin 6300-6400 liralık cihazını kullandım onda da 4K video yoktu + sorunluydu yani Mi Store'a götürdüm adam abuk subuk şeyler söyledi yok yazılım atılacak yok ekran değişecek. Kamerası da kötüydü zaten telefonun sorunlarını istersen anlatabilirim burada yani sorun değil benim için. Gidip ucuz cihaz alacağıma üstüne ekler Samsung alırım daha iyi.

Yorumlar içinde geçmişte söylediklerimde haklı olduğumu görmek iyi hissettiriyor. Bu firma sektörün canavarlarından. Tek amaçları üretmek. Başka işleri yok. Piyasada en çok sevdiğim Android üreticisi bana göre motorola.

Motorola gerçekten güzel bir üretici pek cihaz üretmiyor diye biliyorum ama ürettimi tam üretiyor. Annemde arkasına biseler takilan modeli vardi senelerce kasmadan kullandı tabii cihaz suya düşmeseydi hala daha kullanılırdı o cihaz.

Geri
Yukarı