Xiaomi 13 vs iPhone 14 Plus vs S22 Ultra

Saçma bir yorum Android telefonlar neredeyse her anlamda iPhone cihazlara fark atmış durumda
Klasik Android İos tartışmasına dönmesin hocam.Arkadaş ben Wp Insta takılır en iyi kalite fotoğraflarımı yüklemek isterim arada da oyun oynarım derse İos alsın.Geriye ne etkinlik kalıyorsa onlar için android alabilir.
Ayrıca beğenmedi mi? 4 yıl önce alınan iphone 11ler bile sıfırı 22k iken 2. ellerinin ölüsü 10-15kya gidiyor. Bugün sıfır aldığın bir İphone’u 1 yıl sonra %10 kayıpla satarsın.

Klasik Android iOS tartışmasına dönmesin hocam. Arkadaş ben wp Instagram takılır en iyi kalite fotoğraflarımı yüklemek isterim arada da oyun oynarım derse iOS alsın. Geriye ne etkinlik kalıyorsa onlar için Android alabilir.

Son cihazlarda eski sosyal medya sorunları kalmadı herhangi bir tartışmaya gerek yok zaten.

Xiaomi bugün inceleme fırsatı buldum. Güzel telefon fakat samsung s23 ile karşılaştırınca selfie kamerası bariz kötü geldi bana. İkisini de elime alıp inceledim.
Xiaomi 13 alacağıma samsung S23 yada biraz çıkabiliyorsam S23plus alırdım.

Bu arada elime alıp huawei p60 pro yu da inceleme fırsatım oldu. Huawei yine yapmış. İnanılmaz bir telefon olmuş. Hem kasası, hem kamerası. Android muhabbeti olmasa Huawei yine domine ederdi piyasayı. Zaten mağazada herkes huawei yi inceleyip kalitesine şaşırıyordu.

Son düzenleme:
Xiaomi bugün inceleme fırsatı buldum. Güzel telefon fakat Samsung S23 ile karşılaştırınca selfie kamerası bariz kötü geldi bana. İkisini de elime alıp inceledim.
Xiaomi 13 alacağıma Samsung S23 ya da biraz çıkabiliyorsam S23Plus alırdım.

Bu arada elime alıp Huawei P60 Pro'yu da inceleme fırsatım oldu. Huawei yine yapmış. İnanılmaz bir telefon olmuş. Hem kasası, hem kamerası. Android muhabbeti olmasa Huawei yine domine ederdi piyasayı. Zaten mağazada herkes Huawei'yi inceleyip kalitesine şaşırıyordu.

Android muhabbeti olmasa dediğiniz nedir?

Ama zaten Huawei Mate ve p serileri çok kaliteliydi hep.
ABD ile sorunları olmasa piyasayı duman ederdi bu zamana kadar.
Şuanki telefonum huawei nova5t. 4 yıl oldu neredeyse. Telefonda hala kasma donma yok. Pubg mobile ve mech arena oynuyorum. Ama batarya artık ömrünü tamamlıyor. Günü çıkarmamaya başladı. Ve 128gb hafıza yetmiyor artık. 2,3 ay içinde yeni tel alacağım. Bende şimdiden bakınmaya başladım ne alacağıma.

Yeni konular

Geri
Yukarı