Xiaomi 13T Pro root ile kamera performansı arttırma

arda1ch

Picopat
Daha fazla  
Cihazimda root yuklu ve eskiden root ile kameranin gucunu arttirip daha guzel resimler cektiklerini iddia eden insanlar vardi. Mesela yapay zeka arttirma gibi veya 14 ultranin kamera uygulamasini yukleme gibi seyler vardi. Bu konu hakkinda yardimci olabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Xiaomi 13T Pro'nun kamerası gayet iyi. Hem o telefona root atmaya değer mi bilmiyorum. Bahsettiğiniz şey GCAM olabilir ama GCAM için root gerekmez. Ben Redmi serisi kullanıyorum ve Magisk modulu ile Xiaomi Leica kamera kurabiliyorum, muhtemelen siz de ona benzer bir şeyden bahsediyorsunuzdur.

Kısacası bu konu hakkında bilgiyi en iyi Telegram kanallarından alırsınız, 13T Pro'nun kanallarını araştırıp girin.

Ben Xiaomi kullanırken GCAM kullanıyordum, inanılmaz fark ediyordu fotoğrafların kalitesi ancak GCAM'i tek başına kullanmak yetmez Config dosyası da gerekli. Cihaza uyumlu internette bir yığın Config dosyası var senin bunları tek tek deneyip en güzelini bulman lazım, o da biraz zahmetli bir iş ancak sonucu çok iyi oluyor.

Xiaomi 13T Pro'nun kamerası gayet iyi. Hem o telefona root atmaya değer mi bilmiyorum. Bahsettiğiniz şey GCAM olabilir ama GCAM için root gerekmez. Ben Redmi serisi kullanıyorum ve Magisk modulu ile Xiaomi leica kamera kurabiliyorum, muhtemelen siz de ona benzer bir şeyden bahsediyorsunuzdur.

Kısacası bu konu hakkında bilgiyi en iyi Telegram kanallarından alırsınız, 13T Pro'nun kanallarını araştırıp girin.

Cihazimda hem Magisk hem TWRP hem de Rusya ROM'u var bu islerden anliyorum adamin biri telefona root ile mesela 100X Zoom yapiyor senin dedigin gibi bulabilir miyim yardimci olursan sevinirim 13T Pro'nun butub GitHub Telegram gibi her yerinede uyeyim.

Cihazimda hem Magisk hem TWRP hem de Rusya ROM'u var bu islerden anliyorum adamin biri telefona root ile mesela 100X Zoom yapiyor senin dedigin gibi bulabilir miyim yardimci olursan sevinirim 13T Pro'nun butub GitHub Telegram gibi her yerinede uyeyim.
Telegram gruplarına sorun, o cihazı kullanan kişiler daha iyi bileceklerdir.

100X dijital Zoom olayını Play Store'daki dürbün uygulamaları da yapıyor:). Kamera performansını arttırmanın tek yolu fotoğrafı işleyen yazılımı değiştirmek. Donanım değişmeden kimse başka bir şey yapamaz.

Geri
Yukarı