Xiaomi 13T Pro vs Xiaomi 14

Yurt dışı alacağım için oranın fiyatlarına çok hakim değilim o yüzden bütçe belirleyemiyorum şu anlık.

Şahsen Xiaomi 14 alırdım ben ha şu olabilir MIUI veya HyperOS ile kıyaslayınca belki OnePlus arayüzü daha iyi olabilir kullanmadığım için bir şey diyemiyorum genel özellik olarak bence Xiaomi 14 önde.

Şahsen Xiaomi 14 alırdım ben ha şu olabilir MIUI veya HyperOS ile kıyaslayınca belki OnePlus arayüzü daha iyi olabilir kullanmadığım için bir şey diyemiyorum genel özellik olarak bence Xiaomi 14 önde.

Hocam baktığımız zaman OnePlus 12 24 GB RAM sunuyor ama işini görene yani bence o kadar abartmaya gerek yok gibime geliyor amacım günlük kullanım zaten he şöyle olur yanında 14 ultrayı da düşünebilirim kesin olmamakla beraber ama bu telefon işlerini de çok abartmamak lazım işimizi görsün yeter.

Hocam baktığımız zaman OnePlus 12 24 GB RAM sunuyor ama işini görene yani bence o kadar abartmaya gerek yok gibime geliyor amacım günlük kullanım zaten he şöyle olur yanında 14 ultrayı da düşünebilirim kesin olmamakla beraber ama bu telefon işlerini de çok abartmamak lazım işimizi görsün yeter.

Profesyonelsen Ultra düşünebilirsin ama bence Pro modelini alman daha iyi olur. Önceden bende 14 Pro düşünüyordum da vazgeçtim bir süre daha bekleyip pura 70 serisine bakacağım.

Profesyonel değilim zaten ama Pro modelinde kayıt yaparken ülkemizde satışı olmadığı için sıkıntı olacağını düşünüyorum.

Ne alacağımı bende bir bilsem keşke :D 14 iyidir hakkını verir ya kötü cihaz kesinlikle değil zaten. Hayırlı olsun diyelim sağ olun hocam önerileriniz için de.

Yeni konular

Geri
Yukarı