Xiaomi ADB bootloader atarken hata veriyor

Stok boot dosyası işlemede sorun çıkıyor bu sebeplede telefonda ana ekrana giremiyorum hemde Los recovery daha çok sevdim.
Tam olarak nasıl yapıyorsunuz? OrangeFox boot.img flashladıktan sonra OrangeFox ekranı gelecek. o ekrandan çıkmadan stok boot.img flashlamanız lazım.

Tam olarak nasıl yapıyorsunuz? OrangeFox boot.img flashladıktan sonra OrangeFox ekranı gelecek. o ekrandan çıkmadan stok boot.img flashlamanız lazım.
Tam olarak öyle yapıyorum zaten işlem adımları falan doğru ama recovery kaynaklı sorun var gibi.

Ayrıca TWRP illa şart mı ki custom rom kendi recoverysi var adb üzerinden birşeyler yükleniyor yedek içinse MTK blom modda yedeği aldım.

Son düzenleme:
Ayrıca TWRP illa şart mı ki custom rom kendi recoverysi var adb üzerinden birşeyler yükleniyor yedek içinse MTK blom modda yedeği aldım.
Şart değil ama TWRP ve OrangeFox'da ekstra özellikler olduğu için onları tercih ediyorum. Özellikle bootloop olduğu zaman Magisk modulunu recovery üzerinden silebiliyorum.

Hocam recoveryleri direkt Telegram kanalı üzerinden paylaşıyorlar, o yüzden indirme linki atamıyorum. Redmi Note 10S Community'de bulabilirsiniz. Redmi Note 10S | OFFICIAL COMMUNITY

Yeni konular

Geri
Yukarı