Xiaomi Game Turbo mod nasıl kullanılıyor?

umut056

Picopat
Daha fazla  
Yeni Xiaomi Game Turbo nasıl kullanılıyor anlamadım. Biri anlatırsa sevinirim. Yeni Game Turbo'da performans modu falan açamadım neden acaba ve nasıl açılıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni Xiaomi Game Turbo nasıl kullanılıyor anlamadım. Biri anlatırsa sevinirim. Yeni Game Turbo'da performans modu falan açamadım neden acaba ve nasıl açılıyor?

Telefonunuz da Game Turbo var mı? Modeli nedir?

Güvenlik kısmına girip en aşağı kaydırın Game Turbo'yu görürsünüz içindeki ayarlar tuşundan da istediğiniz ayarları yapabilirsiniz.

Telefonunuz da Game Turbo var mı? Modeli nedir?
oyuna girdiğinizde sağ üst köşede bir çizgi göreceksiniz onu sola doğru çekerseniz game turbo nun ekranı çıkacaktır ordanda performans modunu açabilirsiniz hocam
Güvenlik kısmına girip en aşağı kaydırın Game Turbo'yu görürsünüz içindeki ayarlar tuşundan da istediğiniz ayarları yapabilirsiniz.
Merhabalar siz yanlış anlamışsınız. evet telefonumda game turbo var ve aktif etmeyi biliyorum ancak sanırım yeni gelen güncelleme ile arayüz biraz değişmiş ve oyun modunu açmayı bulamadım. eskiden çizgiyi kaydırıp açıyordum ancak şuan yok gözüküyor. hocam size yeni arayüzün fotoğraflarını atayım. Screenshot_2023-08-15-14-14-43-196_com.roblox.client.jpgScreenshot_2023-08-15-14-14-47-184_com.roblox.client.jpg

Merhaba siz yanlış anlamışsınız. Evet telefonumda Game Turbo var ve aktif etmeyi biliyorum ancak sanırım yeni gelen güncelleme ile arayüz biraz değişmiş ve oyun modunu açmayı bulamadım. Eskiden çizgiyi kaydırıp açıyordum ancak şu an yok gözüküyor. Hocam size yeni arayüzün fotoğraflarını atayım. Screenshot_2023-08-15-14-14-43-196_com.roblox.client.jpgScreenshot_2023-08-15-14-14-47-184_com.roblox.client.jpg

Çizgi hala duruyor ama çekince farklı bir şey geliyor. Eski sürümü indirme gibi bir şansım var mı?

tamam beyler sorunu hallettim

Yeni konular

Geri
Yukarı