Xiaomi Mi Box S 4K Android TV'den uydu kanalları izlenir mi?

Couserterz

Centipat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Xiaomi Mi Box S 4K adlı cihazda uydu kanallarını izleme gibi bir şansım var mı?
Eğer yoksa bana bir Android Tv önerir misiniz?
Benim için önemli olan faktörler;
-Netflix
-Youtube
-Ekran yansıtma
Bu üç özellik olmazsa olmazlarım da.

Cihaza uydu bağlantısı yapılmıyor. Ancak turkcell tv+ gibi uygulamaları kurup 24 saat geriye alınabilir şekilde kullanmak mümkün. Ben kullanıyorum çok memnunum. Geçmiş yayınları geriye alıp izlemek gayet kullanışlı oluyor.

Netflix için güzel cihaz zaten sertifikalı. Youtube konusunda da gayet güzel. Ekran yansıtmayla çok uğraşmadım ama yapanlar var.

Tavsiyem şu an 399 TL iken mutlaka alın. Yanına gerekirse 100 150 liraya uydu alıcı alıp kullanırsınız. Ben öyle yaptım.

Tamamdır teşekkürler.
TV+ kullanmak için abonelik ücreti ne kadar bilgin var mı?

:) Yazını görmeden tam da yazımı düzenleyip onu ekleyecektim. Ben eski superonline kullanıcısıyım sanırım o yüzden çok az ödüyorum 3 5 lira falandı. Normal standart fiyatlarını bilemiyorum.

Bu arada uydu alıcı derken biz eski SD uydu cihazını kullanıyoruz yeni cihaz almadık. Aslında HD bir uydu alıcı almak istiyorum. Ancak şu küçük uydu cihazları donma yapıyor stabil değil deniliyor. Ama fiyatları da çok uygun.

Uygun fiyatlı uydu alıcı tavsiyesi olan var mı ?

Bizde almayı düşünmüştük ama uydu bağlayamayınca almaktan vazgeçtik gibi. Keşke Uydu kanalları izlenebilseymiş. Ama yinede güzel ürün.

Hocam Android Box'ların yerini hiçbir uydu cihazı kolay kolay alamaz. Önceden şu cihazı almayı düşünüyordum ama iyi ki almamışım. Mi Box çok ayrı bir dünya. Yani bunu almayıp eşdeğer başka bir uydusu olan cihaz hangisi var ki ? Bu derken Android Boxları kastediyorum.

Zaten HD uydu cihazları çok pahalı değil. 100 150 liraya bile iş görecek cihazlar mevcut. Tabi maliyet artıyor. 400 lira Mi Box'a verip birde uydu cihazı alınca 500 550 yi buluyor.

Bu fiyatlarda hem android box hem uydu cihazı var mı ben bilmiyorum.

Bence vazgeçmeyin Mi Box S efsane bir cihaz. 399 liraya kaçırmayın derim. Kolay kolay emin olarak bir cihazı tavsiye etmem :)

Hiremco Turbo Iptv' de netflix olmadığı için onu tercih etmeyeceğim Xiaomi Mi S 4K olan modeli akşam sipariş edeceğim.

Aynen ben de o yüzden Hiremco'nun o parayı hak edeceğini düşünmediğimden tercih ettim hocam.

Hayırlısı olsun. Umarım beğenirsiniz. Ben eminim bu konuda. Bir sıkıntı olursa bilgim dahilinde yanıt verebilirim.

Xiaomi Mi Box S 4K adlı cihazda uydu kanallarını izleme gibi bir şansım var mı?
Eğer yoksa bana bir Android Tv önerir misiniz?
Benim için önemli olan faktörler;
-Netflix
-Youtube
-Ekran yansıtma
Bu üç özellik olmazsa olmazlarım da.
Uydu kanallarını paylaşan bazı uygulamalar var Google Play’de (ücretli-ücretsiz), ekran yansıtmayı yapanlar var diye biliyorum ama elimde Mi Box S olmadığı icin kesin bir sey diyemem (hiç bir sey yoksa TeamViewer var).
Alternatif olarak benim önerim Intel Corp. Boxstck1a8lfc Computer Stick - n11.com

Uydu kanallarını paylaşan bazı uygulamalar var Google Play’de (ücretli-ücretsiz), ekran yansıtmayı yapanlar var diye biliyorum ama elimde Mi Box S olmadığı icin kesin bir sey diyemem (hiç bir sey yoksa TeamViewer var).
Alternatif olarak benim önerim Intel Corp. Boxstck1a8lfc Computer Stick - n11.com

Amaç eğer IPTV ise tabi ki ücretli ve ücretsiz uygulamalar bulmak mümkün. Bu konuda da iyi olduğunu söyleyebilirim. Hatta kumanda üzerindeki tuştan direk IPTV'ye geçiş yapabiliyorsunuz. Bu durumda çanak bağlanamıyor olsa da internet varsa uydu kanallarını izlemek mümkün.

Geri
Yukarı