Xiaomi Mi Stick kumanda önerisi

TRCONNOR

Centipat
Daha fazla  
Merhaba 2020 yılından beri ailecek kullandığımız Mi Stick kumandasının üst yön tuşu içine göçtü ve çok düzelebilecek bir şey olduğunu sanmıyorum internette kumanda satan satıcılar var ama kimse güveneceğimi bilemedim. Dostlar sizin Hepsiburada Trendyol gibi alışveriş sitelerinde güvendiğiniz satıcılar var mı? Kumanda orijinal olması sorun değil bizim için önemli olan çalışması.

Merhaba 2020 yılından beri ailecek kullandığımız Mi Stick kumandasının üst yön tuşu içine göçtü ve çok düzelebilecek bir şey olduğunu sanmıyorum internette kumanda satan satıcılar var ama kimse güveneceğimi bilemedim. Dostlar sizin Hepsiburada Trendyol gibi alışveriş sitelerinde güvendiğiniz satıcılar var mı? Kumanda orijinal olması sorun değil bizim için önemli olan çalışması.
Benimde başıma gelmişti sağ yön tuşu içine göçmüştü dokunmatik gibi çalışıyordu. İçini açtığımda switchte sıkıntı olduğunu görmüştüm. Mecbur yenisini aldım. Kronik bir sorun demek ki. Ben lagom endüstri iklimlendirme adlı satıcıdan almıştım. Orijinaline göre biraz daha sert tuşları. Mikrofon kalitesi aynı. İlk zamanlarda problem çıkarmadı ama şimdilerde nadirde olsa bağlantısı kopuyor tekrardan bağlıyorum. Genel Markalar Xiaomi Mi Box S 4k Tv Stick Netflix Prime Video TuÅlu Kumanda Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Benim de başıma gelmişti sağ yön tuşu içine göçmüştü dokunmatik gibi çalışıyordu. İçini açtığımda Switch'te sıkıntı olduğunu görmüştüm. Mecbur yenisini aldım. Kronik bir sorun demek ki. Ben lagom endüstri iklimlendirme adlı satıcıdan almıştım. Orijinaline göre biraz daha sert tuşları. Mikrofon kalitesi aynı. İlk zamanlarda problem çıkarmadı ama şimdilerde nadirde olsa bağlantısı kopuyor tekrardan bağlıyorum. Genel Markalar Xiaomi Mi Box S 4k Tv Stick Netflix Prime Video TuÅlu Kumanda Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Çok sağ olun hocam umarım aldığımızda bizde çalışır tekrar sağ olun Allah razı olsun sizden.

Geri
Yukarı