Xiaomi Mi5 Neden Alınmaz?

Siz sanıyorsunuz ki Çinde hep kötü mallar üretiliyor. Çinde üretilen mallar aslında kaliteli oluyor. Sadece biraz daha pahalı oluyor. Samsung gibi markalar insanları kazıklıyor.
Burda bahsettiğim konu kalite yada sağlamlık değil Çin halkını çoğu şeyden mahrum bırakan, ağır sansürler uygulayan halkını sürekli dar boğaz eden bir ülke öyle bir ülkeye kâr ettirmektense Kore ve Amerika'ya kâr ettiririm daha iyi.

Burda bahsettiğim konu kalite yada sağlamlık değil Çin halkını çoğu şeyden mahrum bırakan, ağır sansürler uygulayan halkını sürekli dar boğaz eden bir ülke öyle bir ülkeye kâr ettirmektense Kore ve Amerika'ya kâr ettiririm daha iyi.

ABD bunu kendi ülkesine yapmıyor olabilir ancak Orta Doğu, Afrika, Vietnam gibi yerleri sömürerek daha beterini yapıyor. Kore'ye lafım yok.

Sar değeriyle ilgili büyük bir yanlış anlaşılma var. Aşağıya resim koydum, daha iyi anlarsınız. Hatta çoğu bilindik markadan düşük olduğunu da görürsünüz. iPhone alırken kimse sormuyor ama iPhone'da hep diğer firmalara göre yüksek sar değerli telefonlar var.

Dosya Ekleri

• sar.png
    sar.png
    18,2 KB · Görüntüleme: 542
Sar değeriyle ilgili büyük bir yanlış anlaşılma var. Aşağıya resim koydum, daha iyi anlarsınız. Hatta çoğu bilindik markadan düşük olduğunu da görürsünüz. iPhone alırken kimse sormuyor ama iPhone'da hep diğer firmalara göre yüksek sar değerli telefonlar var.
Xiaomi Mi5 Neden Alınmaz?

Başka forum sitelerinde kronik sorunlardan bahsedenleri görmedim değil. Beyaz ışık dalgalanması gibi şeyler görmüştüm, alırken her kaynaktan araştırmakta fayda var.

Geri
Yukarı