Xiaomi Note 10 Pro telefonun IMEI'si bitiyor

Lamparages

Centipat
Merhaba, nasıl bir dalgınlık bilemedim ama yarın telefonumun IMEI'sı bıtıyor. 3 Nisanda mesaj gelmişti 30 gün kaldı diye, şu anda ne yapabilirim? Cihazım Note 10 Pro hattı çıkarsam sayılıyor mu? Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, nasıl bir dalgınlık bilemedim ama yarın telefonumun IMEI'sı bıtıyor. 3 Nisanda mesaj gelmişti 30 gün kaldı diye, şu anda ne yapabilirim? Cihazım Note 10 Pro hattı çıkarsam sayılıyor mu? Yardımcı olur musunuz?

IMEI attirtman lazım hattı çıkarsan da durum değişmez bence.

IMEI atabilirsiniz. 20.000 TL vermeden... Bildiğiniz yöntem işte.

2. SIM mi?
Bootloader kilidi aç cihazın bir an önce. 1 haftaya açılır.

BTK yakalayınca kapatıyor ceza yendiğini ilk sizden duydum ama en iyi IMEI atılan cihazlar Xiaomi'ler.

Sonra da server kayıt ile Samsung olabilir. Son modellere bile direnç atmadan sadece yazılımsal kayıt yapılabiliyor. Bu arada kayıt yaptırmadan kullanırsan sıkıntı yok, ama arkadaşım dedi bu aralar bayağı bir Xiaomi kullanıcısı tespit edilmiş kaçak kayıttan dolayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı