Xiaomi Note 12 Pro 5G vs Note 12 Pro Speed 5G

Peki cihazlar dirençli mi?

Hayır hocam sistemin bir açığı var onu kullandığınız takdirde cihaz kapanmıyor.

Hocam Plus'ta niye şikayet göremedim ben. MediaTek işlemci vardı sanırsam onda da. Plus 5G de bir şey göremedim ben. Onda da sizce sorun var mı?

Eki Görüntüle 1995917

Hocam dediğiniz gibi Plus bu patlama sorunun olmadığı bir model fakat Pro 5G ile aynı mimaride olduğu için ekran yanıkları ve ısınma yine mevcut.

@ImSTICK anladım, açıklamanız teşekkür ederim. Zaten bende Redmi yandaşı değilim, POCO'nun F serisi alınabilir benim gözümde sadece...

Bu modelleri muhtemelen önermeyeceğim, zaten pek önerdiğim de yok. A34 var muadili olarak 🙂.

@ImSTICK anladım, açıklamanız teşekkür ederim. Zaten bende Redmi yandaşı değilim, POCO'nun F serisi alınabilir benim gözümde sadece...

Bu modelleri muhtemelen önermeyeceğim, zaten pek önerdiğim de yok. A34 var muadili olarak 🙂.

Samsung'da muadil olarak sizinde dediğiniz gibi A34 enfes bir cihazdır fakat eğer alacak kişi oyun oynacak ise telefonda yanlış bir tercih olur Samsung oyun sürücüleri açısından geri kalmış bir firma.

Bu fotoğrafı gördüm, elinde telefonla 15 20 saat şarjda oyun oynanırsa böyle olur. Kaç kişi RN12P5G aldı bir tek bu fotoğraf dolaşıyor patlamayla alakalı. Sırf o telefon patladı diye her telefon patlayacak değil. Adam akıllı kullanılır olur biter.
Yukarıya bakmadın galiba.

Bu fotoğrafı gördüm, elinde telefonla 15 20 saat şarjda oyun oynanırsa böyle olur. Kaç kişi RN12P5G aldı bir tek bu fotoğraf dolaşıyor patlamayla alakalı. Sırf o telefon patladı diye her telefon patlayacak değil. Adamakıllı kullanılır olur biter.

Şaka mısın? Herkes mi 15-20 saat şarjda oyun oynuyor? Yukarıda bizzat kullanıcısı var. O da şikayetçi.

Yeni konular

Geri
Yukarı