Xiaomi Redmi Note 12 galeri çok yer kaplıyor

Me11iflu0us

Hectopat
Daha fazla  
Telefonumda alan temizlemek amacıyla telefonumun ayarlarından depolama alanıma bakmak istedim ve çok şaşırdım. Uygulamalarım çok yer kaplamış.

Screenshot_2024-05-05-13-28-36-451_com.miui.securitycenter-edit.jpg

Dahada şaşırdığım galerim 10GB yer kaplıyor.
Video ve resim dosyalarım zaten ayrı bir yer kapladığına göre bu 10GB da neyin nesi anlayamadım.

Screenshot_2024-05-05-13-29-08-472_com.miui.securitycenter-edit.jpg

Galerimin uygulama ayarlarından "tüm verileri temizle" seçeneğine basarsam video ve resimlerim gider mi diye buraya sormaya karar verdim.

Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler! 🤩

(Telefonum Redmi Note 12 6GB/128GB)

Hocam aslında kişiden kişiye kullanıma göre boyut değişiklik göstermesi normal . İsterseniz Google'ın Fotoğraflar uygulamasını kullanın orada size 15gb hak veriyor olması lazım

Telefonu sıfırlamayı deneyebilirsiniz.
Amacım zaten video ve resimlerin gitmemesi neden sıfırlayayım ki ?

Hocam aslında kişiden kişiye kullanıma göre boyut değişiklik göstermesi normal . İsterseniz Google'ın Fotoğraflar uygulamasını kullanın orada size 15gb hak veriyor olması lazım
Ya benim sorunum bu kadar alan kaplamasını istemiyorum. 10GB galeri alan kaplıyor, üstüne video ve resimlerde kaplıyor. Saçma olan kısmı o zaten

Ya benim sorunum bu kadar alan kaplamasını istemiyorum. 10GB galeri alan kaplıyor, üstüne video ve resimlerde kaplıyor. Saçma olan kısmı o zaten

Amacım zaten video ve resimlerin gitmemesi neden sıfırlayayım ki ?

Hocam galerinizdeki fotoğrafları ve videoları google fotoğraflar uygulaması ile saklarsanız hafızanızda yer açılır.
Örneğin benim Fotoğraflar uygulamasında 5.1 GB fotoğraf ve videom var ama uygulama telefonda 401 MB yer kaplıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı