Çözüldü Xiaomi Redmi Note 12 Pro açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Jesse_Pinkman

Hectopat
Yer
Albuquerque, New Mexico
Daha fazla  
Meslek
Drug Dealer
Merhaba, Xiaomi Redmi Note 12 Pro telefonumun şarjı bitti, saatlerdir şarjda olmasına rağmen telefon açılmıyor. Açmak için güç tuşuna basılı tutuyorum, Mi logosu saniyelik geliyor gidiyor ve pil simgesi geliyor ekrana ama açılmıyor. Şarja takıyorum pil simgesinin ortasında şimşek işareti yanıp sönüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yardımlarınız için teşekkürler. 67W şarj aleti yok şu anda bende. Başka bir hızlı şarj kullanıyordum. Cihaz şarj almıyormuş anladığım kadarıyla. Yine şarja takıp bırakmıştım biraz önce %6 şarj ile kendi kendine açıldı.
Merhaba, Xiaomi Redmi Note 12 Pro telefonumun şarjı bitti, saatlerdir şarjda olmasına rağmen telefon açılmıyor. Açmak için güç tuşuna basılı tutuyorum, Mi logosu saniyelik geliyor gidiyor ve pil simgesi geliyor ekrana ama açılmıyor. Şarja takıyorum pil simgesinin ortasında şimşek işareti yanıp sönüyor.
Ses açma+güç tuşuna basılı tut. Main Menu açılacak. Ses açma ve kısma tuşuyla hareket edeceksin. Reboot’a bas.
(Ses açma:Yukarı, Ses kısma:Aşağı, Güç Tuşu:Onay)

Kaçak mı? 4G modeli mi 5G modeli mi?
Kaçak, 5G modeli.
Ses açma+güç tuşuna basılı tut. Main Menu açılacak. Ses açma ve kısma tuşuyla hareket edeceksin. Reboot’a bas.
(Ses açma:Yukarı, Ses kısma:Aşağı, Güç Tuşu:Onay)
Denedim ama yine pil simgesine düşüyor.
Telefonun şarj aldığına emin misiniz?
Farklı adaptörler ile farklı prizlerde denedim şarj alıyor çünkü pil simgesinin ortasında şimşek yanıp sönüyor şarjdan çıkardığımda ise şimşek gidiyor.

Kaçak, 5G modeli.

Denedim ama yine pil simgesine düşüyor.

Farklı adaptörler ile farklı prizlerde denedim şarj alıyor çünkü pil simgesinin ortasında şimşek yanıp sönüyor şarjdan çıkardığımda ise şimşek gidiyor.
Cihazı şarjdan çıkarıp aynısını dener misin ?

Yeni konular

Geri
Yukarı