Xiaomi Redmi Note 8 Alınır mı?

furkan3318

Kilopat
Daha fazla  
Geçen hafta Redmi Note 7 hakkında konu açmıştım aklımdaki telefon oydu. Note 8 çıkmış. Bazı sitelerde satışta. Ülkemizde satışa çıktı mı? Yoksa şu an için internetten mi alınıyor? Sizce alınır mı? Ve internetten satın aldıktan sonra ülkemize gelince mi elime ulaşacak?

Redmi Note 6 Pro kullanmış biri olarak Redmi Note 7'e göre alma derim ya da 1 ay bekle insanların yorumlarını incele çünkü Redmi Note 7'i direk düşünmeden alanlar ghost screen yüzünden acı çekiyorlar 1 ay bekle şikayetlere göre hareketini yap olumlu sonuçlar çıkarsa al. Bu arada nereden bu yorumlara bakacağım dersen Facebook'da Xiaomi Türkiye adlı grup var kapalı grup var eğer istersen beni Facebook'dan ekle seni o gruba alayım 90 bin kişilik grup.

"Xiaomi Türkiye Garantili" yazan ürünler de gördüm. Peki nasıl oluyor?
Sana direk tavsiyem ghost screen'i hiç sevmiyorsan Note serisinden uzak dur Mi 8 ya da Mi 9 tercih edersen F/P Kamera konusunda ve oyun konusunda pişman olmazsın.
1570960830954.png

Geçen hafta Redmi Note 7 hakkında konu açmıştım aklımdaki telefon oydu. Note 8 çıkmış. Bazı sitelerde satışta. Ülkemizde satışa çıktı mı? Yoksa şu an için internetten mi alınıyor? Sizce alınır mı? Ve internetten satın aldıktan sonra ülkemize gelince mi elime ulaşacak?
Bak bunlar da grup da ki Note 8 almaya başlayanlar.
1570960928882.png

Ürün gelmeye başlamış ama normal fiyatına göre biraz yüksek.
Yukarıdaki modellerede bakbilirsin o cihazlarda gayet iyi.
Aynen onun yerine üstüne biraz daha koyup Mi 9 alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı