Xiaomi Redmi Note 8 Pro vs Oppo Realme 7

Yakınında olan cihazı önermiş, kamerası toz kaçıyor ve yazılımdan kaynaklı sorunları bulunuyor.

@HaWlI KuLlANIcI

Etiketlediğiniz için sağ olun hocam.

Kağıt üzerinde olduğu gibi kullanımda da aynı olan hangisidir? Oynanacak oyunlar PUBG ve World of Tanks.

Hocam 8 Pro ile Realme 7'yi karşılaştırırsak Realme 7 güzel bir fark atar 9S ile Realme 7'yi karşılaştırırsak ise şöyle olur;

Realme 7 mediatek bir işlemci kullanılıyor. Cidden ben de ön yargılıydım hocam ama @Shenzhenn hocam karşılaştırma videolarını attı. Mediatek işlemcilerin (bu arada Türkiye de satılan telefonlarda G95'i tek kullanan Realme 7 yani Realme 7'yi uzun süre kullanmadan kimse mediatek alınmaz demesin) sorun çıkarma nedenlerinin geneli ısınmadır ama karşılaştırma da POCO X3 de Realme 7 de aynı sıcaklıktaydı. Biri yazılımı ile batırıyor diğeri yazılımı ile kurtarıyor diyebiliriz kısaca.:D

Hocam siz bir şey yazınca kaçanlara pek bakmayın. Karşı argüman sununca cevap vermiyorlar o olay hiç yaşanmamış gibi yapıyorlar. Kısaca fanboyluk yapıyorlar ve onlara karşı çıkan herkese karşı argüman sunmak yerine fanboy o deyip işin içinden kurtulmaya çalışıyorlar.

Kendim Note 9S kullanıyorum 2500'e almıştım. Ben Max 2500'e çıkartabildiğim için almıştım. Eğer ki 100 lira arttırabilseydim o anki aklımla büyük ihtimal Realme 7'ye alırdım. Sizin büyük ihtimal arttırma fırsatınız var eğer ki yazılımsal, kronik sorunlu bir cihaz istemezseniz Realme 7,
Mediatek kötü diyen Realme 7 de kronik sorun var diyen ama 9S in kronik sorunlarını söylemeyen fanboyları takarsanız 9s.

Kimse bana burada fanboy değilim demesin Realme 7'nin bataryası düşük deyip 9S i önerdikten sonra pek saygım kalmadı o fanboy değilim diyecek kişiye.

Geri
Yukarı