Xiaomi room indirmek için resmi site neresidir?

Ali Çelik

Kilopat
Daha fazla  
Xiaomi forumda " Xiaomi Firmware Updater " bu linki verdiler. Bu web sitesi resmi olarak Xiaomi'yemi ait. Değilse resmi olarak cihazıma room indirebileceğim Xioami web sitesi nedir? Örneğin windows 10 için Microsof'tan iso dosyası indirir gibi düşünün.

Xiaomi forumda " Xiaomi Firmware Updater " bu linki verdiler. Bu web sitesi resmi olarak Xiaomi'yemi ait. Değilse resmi olarak cihazıma room indirebileceğim Xioami web sitesi nedir? Örneğin windows 10 için Microsof'tan iso dosyası indirir gibi düşünün.
Yüzde yüz orjinal site değil ama Firmware güncellemesi piyasalara sürüldüğü an saniyesin de paylaşan bir site önerebilirim.

@Ali Çelik , karar yine sizin fakat bu site Xiaomi şirketinin kendi sitesi görünüyor, ben de burayı kullanıyorum. Ana sayfası şu şekilde ve buradan topluluk sayfasına gittiğinizde ROM indirme kısmana erişebiliyorsunuz: Xiaomi - Xiaomi Turkey

Şirketin resmi web sitesine ait bir sayfaya güvenemiyorsak diğer sitelere hiç güvenemeyiz.

Emin olmadan indirmek istemiyorum. 😔

ROM'larınızın paylaşıldığı sitelere neden güvenmiyorsunuz ki? ROM konusunda güvenlik açığı oluşturabilecek iki şey;

1. Custom ROM (bazı geliştiriciler tarafından oluşturulmuş telefonun stilini, arayüzünü, performansını vb. şeylerini değiştiren işletim sistemi).

2. İstediğiniz ROM ama aslında yine bir geliştirici tarafından elle tüm güvenlik sistemleri kapatılmış olan ROM'lar. (bilindik sitelerden şüpheniz olmasın illa resmi site olacağım değil.)

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı